PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vestel’le son tango!

Hakan Gül
11-06-2007, 06:56
Only the registered members can see the link

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, bu hafta Vestel’in patronu Nazif Zorlu ile bir kez daha masaya oturacak.
11.06.2007

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, bu hafta Vestel’in patronu Nazif Zorlu ile bir kez daha masaya oturacak. Gerek basketbol takımının sponsorluk konusu, gerekse Hakan Balta ve Selçuk İnan transferleri için görüşmelerde bulunan taraflar, bir türlü temasları imzaya dökememişti. Canaydın’ın, İsviçre ve Almanya kampları öncesi kadronun tamamlanmasını isteyen Feldkamp’ın talebi üzerine işi çabuk tuttuğu ve özellikle Balta ile İnan’ın transferini bir an önce bitirmeyi hedeflediği öğrenildi. Kulüp başkanı Haluk Çubukçu da geçtiğimiz günlerde bu iki futbolcuyu yeterli paranın verilmesi halinde satma kararı aldıklarını açıklamıştı. Selçuk ve Hakan’ın da Galatasaray forması giymeye sıcak baktığı kaydedildi. Bu transferin, önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

slimshady_45
11-06-2007, 10:46
hayırlısı olsun ne diyelim ;)

cetin solmaz
11-06-2007, 14:14
yaptıgı dıger ısler gıbı bunuda yuzune gozune bulastıracagından suphem yok

ozibo
11-06-2007, 15:53
35 yıllık galatasaarylıyım ben bunun kadar başarısız ne yaptığını hatta ne yapacağını bilmeyen beceriksiz bir başkan daha görmedim.bu başkan olduğu sürece ben şahsen galatasaray dan hiç bir başarı bekleyemiyorum.bir tane doğru düzgün transfer yaptı mı bir ribery yi transfer etti onu da yüzüne gözüne bulaştırdı 300 bin dolar para için.kasa da para yoksa ben başkan olarak o parayı cebimden veririm yine de o futbolcu yu kaçırmazdım.yazıklar olsun bu başkana ,galatasaray tarihinin en başarısız başkanı ve hala o koltukta sıkılmadan oturabiliyor.