PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçlar

digital+
12-06-2007, 12:49
Arkadaşlar galatasarayın beşiktaşın ve fenerbahçenin avrupa ve özel maçların yayın hakkını alan d-smart bu maçları hangi kanalında ve şifrelimi olacağı konusunda bilgisi olan var mı?

Not:maçlar hakkında kanallarda reklam geçiyor ama hangi kanaldan yayınlayacağını söylemiyor.

Bence reklam gelirini düşünürse kanald den şifresiz yayınlar.

slimshady_45
12-06-2007, 13:58
inslllh yaa . bide avrupa maclarıda sifreli olursa ,,, ooooo

yalcinticaret
12-06-2007, 16:46
belli bir abone sayısına ulaştığında D SPOR üzeirnden şifreli olarak verilecek D smart cihazı alanlar şu an için herhangi bir ücret ödemeden izleyebiliyor fakat ileri ki dönemlerde ne olur bilinmez benim şahsi görüşüm süperlig ihalesini kazanırsa o zaman paralı yayına geçebilir izle öde kontörlü sistem ...

pencere77
12-06-2007, 18:35
belli bir abone sayısına ulaştığında D SPOR üzeirnden şifreli olarak verilecek D smart cihazı alanlar şu an için herhangi bir ücret ödemeden izleyebiliyor fakat ileri ki dönemlerde ne olur bilinmez benim şahsi görüşüm süperlig ihalesini kazanırsa o zaman paralı yayına geçebilir izle öde kontörlü sistem ...

umarım kazanır rekabet olsun Türkiyede

sabo1978
12-06-2007, 19:11
ben d smartın başarılı olmasını çok istiyorum.çünkü digitürk insanları bence sömürüyor.normal tel antenle seyredilebilen bir sürü kanalı para alarak seyrettiriyor.bu sömürü değilde nedirki.hiçbir zaman bir piyasada tek başına kalmak iyi değildir.piyasa şartlarını hep kendine göre koyarlar.rekabet olan piyasada her zaman tüketici kazanır.

bulletfromhell
12-06-2007, 19:14
ben d smartın başarılı olmasını çok istiyorum.çünkü digitürk insanları bence sömürüyor.normal tel antenle seyredilebilen bir sürü kanalı para alarak seyrettiriyor.bu sömürü değilde nedirki.hiçbir zaman bir piyasada tek başına kalmak iyi değildir.piyasa şartlarını hep kendine göre koyarlar.rekabet olan piyasada her zaman tüketici kazanır.
madalyonun bide öbür tarafından bakın...d-smart ta aynı şeyi yapacak..normal uydu anteniyle canımın istediğini seyretmek varken niye d-smart yada digiturk gibi paket programlara kısıtlı kalayım....

yalcinticaret
12-06-2007, 20:05
arkadaşlar lütfen konu dışına çıkmayalım

digital+
13-06-2007, 14:58
Arkadaşlar bizde rekabeti isteriz şimdi dsmart avrupa maçların şifreli veriyor diyelim. Digitürkte süprlig maçlarını veriyor diyelim peki biz tüketiciler bu platformlardan hangisini alıp izleyeceğiz. yine her zamanki gibi tüketici yanıyor.

05ferhat
13-06-2007, 15:19
en iyisi hiçbirine kendinizi yoldurmayın ok.

sabo1978
13-06-2007, 18:24
sonuçta herkes kendi bütçesine göre hareket edecek ona göre karar vercek.sonuçta bu kanalları bugün adamlar yayınlıyorlar yarın yayınlayacağız diyorlar.böyle birşey yapmadan ,yapmışlar gibi yargılamayalım.

hüseyin
14-06-2007, 22:46
en güzeli illegal yollardan izlemek..

Admin
14-06-2007, 22:54
en güzeli illegal yollardan izlemek..

Legal demek istediniz sanırım...İllegal yayın mesaj içerigi forumda yasaktır.(Bkn uste kayan yazı)

hüseyin
15-06-2007, 22:26
Legal demek istediniz sanırım...İllegal yayın mesaj içerigi forumda yasaktır.(Bkn uste kayan yazı)

Serkan kardeşim mesajım tamamen espiri mahetiyle yazılmıştır..samimiyet ve ciddiyetle bir alakası yoktur..hoşçakal..