PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flaş Flaş Flaş PKK ateşkes ilan etti

Pasilobus
12-06-2007, 15:22
PKK Türkiye hedeflerine olan saldırıları durdurduğunu fakat saldırı karşısında kendilerini koruyacaklarını açıkladı." AP haber ajansının 'acil' koduyla verdiği haber şöyle:

AP haber ajansının 'acil' koduyla verdiği habere göre, terör örgütü PKK ateşkes ilan ettiğini duyurdu.

Belçika merkezli bir Kürt haber ajansı olan Fırat'ın açıklamasını yayınlayan AP haberi şu ifadelerle geçti: 'PKK Türkiye hedeflerine olan saldırıları durdurduğunu fakat saldırı karşısında kendilerini koruyacaklarını söyledi. Fırat haber ajansında yayınlanan açıklamada şu sözler yer aldı: 'Kendimizi korumak dışında saldırıları sürdürmeyeceğiz'.

KAYNAK: Only the registered members can see the link

eraybal
12-06-2007, 17:17
kim oluyor bunlar ya ateşkes falan..azımı bozacam ama yeri burası değil..üç kuruşluk millet bize ateşkes ilan ediyor..allah topunun b..versin bu ülkeyi bölmeye çalışan grupların...

kucer06
12-06-2007, 17:21
Bu lafları bu itlere söyletenlere lanet olsun. Bu kadar kişiliksiz bir dış politika olamaz.

CABBARİ
12-06-2007, 17:35
sözde bir ateşkes olmuş
bunlar bu kelimeleri söyleyerek kendi gruplarını ön plana çıkarıyorlar
yani kısacası bir nevi reklam ve uyarı niteliğinde
ama türk milleti her zaman odugu gibi bu güçlüğüde aşacaktır
selametle

laykın27
12-06-2007, 17:37
bende yakında askere gidecem dileğim vatanım için milletim için bayrağımız için kanımın son damlasına kadar bu şerefsizlere bu itlere bu vatanın ekmeğini yiyip hainlik edenlere kurşun sıkmak olcaktır topunun ALLAH belasını versin

kucer06
12-06-2007, 17:41
bende yakında askere gidecem dileğim vatanım için milletim için bayrağımız için kanımın son damlasına kadar bu şerefsizlere bu itlere bu vatanın ekmeğini yiyip hainlik edenlere kurşun sıkmak olcaktır topunun ALLAH belasını versin

Allah yolunu açık etsin utandırmasın inşallah.Selametle git selametle gel

bulletfromhell
12-06-2007, 18:56
tırstılar tabi 22 temmuzdaki seçimin sonucundan....o it soyları kim oluyoda ateşkes ilan ediyo..hiç merak etmesinler..evel allah 22 temmuzdan sonra kafalarına demir yumruk inecek....ben halkımızın duyarlı davranarak kime oy atması gerektiğine kanaat getireceğine inanıyorum...selametle....

slimshady_45
12-06-2007, 19:26
türkiyenin sınırlara yolladığı büyük askeri ordu yüzünden rahat hareket edemedikleri için zaman kazanmak için böyle bir sey acıklandıgını ögrendim. :)

ömer yazıcı
12-06-2007, 19:43
bu şerefsizlerin ismini bile agzımıza almaya deymezler sadece kendi reklamlarını yapıyorlar inşallah bunlarında kökü kazınacaktır.

hallederiz
12-06-2007, 21:00
inanmayın bu kahpelere

umuter
12-06-2007, 21:13
bunları muhatap alıp ta, genelkurmayın üzerlerine gitmemesi büyük hata olur daha önce de uyduruktan ateşkeslerini gördük bu insan olmayan pisliklerin 30 küsür tane askerimizi şehit ettiler acemi askeri yol keserek ve sözde ateşkeslerini kalleşce bozdular o yüzden askerin ve yetkililerin bunlara vereceği en güzel cevap hiç durmadan operasyonlarına devam etmek olacaktır

CABBARİ
12-06-2007, 21:29
arkadaşalr hassas bir konu lütfen konuşma uslubumuza dikkat edelim
bu insanların ekmegine yag sürmeyelim
selametle

savaş17
12-06-2007, 21:42
Jandarma karakoluna taciz ateşi
TUNCELİ (İHA) - Tunceli'de bir karakola taciz ateşi açan teröristler, güvenlik güçlerinin karşılık vermesi üzerine kaçtı.

Edinilen bilgiye göre, bir hafta önce saldırıya uğrayan Kocatepe Jandarma Karakolu'nun batısında, Munzur Dağları üzerinde bulunan Çambulak Jandarma Karakolu'na bugün saat 13.30 sıralarında teröristlerce taciz ateşi açıldı. Güvenlik güçlerinin anında karşılık vermeleri üzerine teröristler kaçtı. Herhangi bir can kaybının olmadığı saldırının ardından bölgede hava destekli operasyon başlatıldı.

o kalleş şerefsizlerin ateşkesi bukadar sürer ancak yine jandarma karakolunu taciz etmiş şerefsiz kalleşler

pasa1905
12-06-2007, 22:26
Bunlar onların son çırpınışları arkadaşlar ordu köklerini kazıyor.Sıkışınca böyle şeylerle kurtulmaya çaışıyorlar.

halil07
12-06-2007, 22:35
Yazıklar olsun bunlara ve bunlara destek verenlere.

mehmet07
12-06-2007, 23:06
biz daha önce de bunları duyduk kim bunlar da bizle ateşkes ilan ediyorlar anlamadım

hogan01
12-06-2007, 23:48
Sonuçta sadece satılmış ruhlar,bozuk asalet ürünleri ve hain beyinlerden oluşan bir yaratık sürüsü
Ateş kesse ne olur kesmese ne olur
Saddam tepelerine bomba attıgında bizim vicdanımıza sıgındıklarını kendilerine aş ekmek yatacak yer verdiğimizi çok çabuk unuttular.
Eninde sonunda Türk Milletinin ayakları altında böcek gibi ezileceklerdir
Türk Milletinin sabrını taşırmak kimse için pek hayırlı sonuçlar getirmez
Tarih bu milletin sabırını taşıranların sonunun ne oldugunu yazar

halil07
12-06-2007, 23:49
sen ne biçim konuşuyorsun türk ordusunda kürtlerde var konuşurken düzgün konuş. ağzındaki salyaları sil öyle konuş. Lanet olsun teröre de senin gibilere de.

arkadaşın burda bahsettigi 3 kuruşluk millet diye yazdıgı bölücülerdir BENCE...

ESAS SİZ KENDİNİZE GELİN

ertex74
13-06-2007, 00:00

gidinde görün kahramanlık öyle anlatıldıgı gibiymiş görün en iyi asker akıllı olandır öyle göründügü gibi rambo gibi olmadıgını anlıyacaksınız korkunun size
en yakın kardeş oldugunu hiç unutmaz körü körüne kurşun yemezsiniz..

unutmayınız kardeşlerim bu terörü bu ülkeye nasip görenler sonuçlarının hesabını yapmışlardır unutmayın cahalet varsa bu ülkede yıllardır hortumcu kara para aklıyanlar vergi kaçıranlar varken devletin malını deniz sayıp yıllardır
yiyip yan gelip yatanlar varken bizler neyin savaşını yıllardır yaptık diyen biri yokmu hep kin kusuyoruz kime hala anlamıyormusunuz kardeşi kardeşe vurduruyorlar bu insanlarda bir zamanlar bebekdi canavar dogmadılar bunu böyle olması da bu insanların hiç bir zaman suçsuz oldugunu kanıtlamaz tam canavarlar hainler ama bunları böyle yapan nedir kürt miliyetciligimi hayır tabiki degil biz ülkemiz olarak onlara kürt kardeşlerimize sahip çıkamadık egitim veremedik doguyu batı gibi kalkındıramadık yanlızlıga ittik bu kardeşlerimizi ve bu kardeşlerimizi şerefsiz hain emellerin eline teslim ettik ve bizlere canavar katil olarak vatan haini olarak geri döndüler ve hainnn emellere
ellere düştüler kimi köylerinden zorla kaçırılıp militan yapılıp bizlere ve kürt kardeşlerine isyankar olarak yetiştirildiler bunu anlayın artık arkadaşlar akıllı olun ülke olara bu oyuna gelmeyin bu oyunlar dış kaynaklı bunların bu ülkede
partileride var zamanı geldi meclise girdiler ...

sizlerr siz olun şehidin kanı hesabı sorulacaksa bu ülkdeyi yılllardır hortumlayan
vergisini kaçıran kara para aklıyan nerden geldigini bile soramayanlardan
sorunuz sorunuzki yıllardır görülmeyen kaçakcılık hırsızlıklar su yüzüne çıksın
akıllı olun yıllardır hortumlanan bizim gelecegimizdi çocuklarımızın gelecegi idi
bunun hesabını niye sormak kimsenin aklına gelmiyor yılllardır yetim yoksul hakkı yiyenlerden niye sorulmuyor niye bunlar vatan haini sayılmıyor ...

terörün kaynagı yolsuzluk ve adaletsiz gelir dahılımı idir burdan sebeblenir bunu niye görmüyorsunuz yıllardır verilen şehitlerimiz kimler için verildi düşünün
dogusu batısı ile kardeş degilmiyiz biz bu ülkenin vatandaşları olarak ilk önce şunu bilelim siyasilerimizden isteyeceksek kendimiz için degil bu ülke ve kardeşligimiz için istemeliyiz..

bu ülkde herşeyden önce kıç öpme sevdasından kurtulmalıyız.

biz bu ülke olarak kürdü lazı türkü kardeşiz hemde su gibi gerçek oyunlara gelmeyelim
teröre alet olanlara nalet olsunnnnn

saygılar:( :(

hogan01
13-06-2007, 00:03
arkadaşın burda bahsettigi 3 kuruşluk millet diye yazdıgı bölücülerdir BENCE...

ESAS SİZ KENDİNİZE GELİN

Arkadaşım düşmeyiniz Eraybal arkadaşımızın yazdıgı şey gayet açıktır
diğer zatı muhteremin yapmaya çalıştıgı
Bize ateşkes ilan edenler için kullanılmış kelimelerden yeni kelimeler üretip konuyu etnik ırkçılıga çevirmeye çalışmasından başka bir şey değil
Yeter artık
Türkiyeyi bölmek ve parça kopartabilmek için agzı sulanananların salyalarını Ezberledik

bulletfromhell
13-06-2007, 00:05
sen ne biçim konuşuyorsun türk ordusunda kürtlerde var konuşurken düzgün konuş. ağzındaki salyaları sil öyle konuş. Lanet olsun teröre de senin gibilere de.
burada hiç kimsenin etnik kimliği konuşulmadı,tartışılmadı...bundan sonrada yapan çıkmaz...kişiler kendi anne babalarını seçemedikleri için kendi etnik kimliklerinide seçemezler...dolayısıylada kimseyi seçemeyeceği bir şey için eleştirmek yada aşağılamak yanlıştır....ancak kişiyi hür iradesiyle seçtiği şeyler için eleştirebiliriz...dolayısıyla etnik kimliği farklı farklı olupta bu ülkeye çok iyi hizmetler vermiş insanlar vardır....kastımız onlar değil tabiiki...kendine göre gerekçelerle ,kendi hür iradesiyle bu ülkeye ihanet eden herkesin karşısında dururuz....burada hiç kimse insanlık dışı öğelerle tanımlanamaz...ağzından akan salyaları sil lafı çirkin ve tahrik edici bir laftır...o lafı silip lütfen özür dileyin.....

halil07
13-06-2007, 00:06
sayın hogan01 siz ne demek istiyonuz daha açık yazarmısınız?

hogan01
13-06-2007, 00:21
sayın hogan01 siz ne demek istiyonuz daha açık yazarmısınız?

arkadaşım eraybal arkadaşımız açık ve net olarak bize ateşkes ilan edenlere cevap vermiş
Fakat hegelmahmut garip bir biçimde olayı etnik ırkçılıga çevirebilmek için konu içinden olmayan kelimeleri türetip konuyu saptımaya çalıştıgını anlatmak istedim onun içinde bu kelime oyunlarına düşmememiz gerektiğini anlatmaya çalıştım
Saygılar

ertex74
13-06-2007, 00:30
burada hiç kimsenin etnik kimliği konuşulmadı,tartışılmadı...bundan sonrada yapan çıkmaz...kişiler kendi anne babalarını seçemedikleri için kendi etnik kimliklerinide seçemezler...dolayısıylada kimseyi seçemeyeceği bir şey için eleştirmek yada aşağılamak yanlıştır....ancak kişiyi hür iradesiyle seçtiği şeyler için eleştirebiliriz...dolayısıyla etnik kimliği farklı farklı olupta bu ülkeye çok iyi hizmetler vermiş insanlar vardır....kastımız onlar değil tabiiki...kendine göre gerekçelerle ,kendi hür iradesiyle bu ülkeye ihanet eden herkesin karşısında dururuz....burada hiç kimse insanlık dışı öğelerle tanımlanamaz...ağzından akan salyaları sil lafı çirkin ve tahrik edici bir laftır...o lafı silip lütfen özür dileyin.....

arkadaşlar bu konu amacından sapıyor milletce çok hassas konuma geldik kelimelerimize dikkat edelim ülkemizdeki yıllardır yapılanlan haksızlıklar bizleri bu konuma getirdi hassas olduk söylediklerimize dikkat edelim terör örgütünün zaten istedigi karmaşa ve kaaosdur birbirimize saygılı olalım şu anda milletce birbirimize destek vermeliyiz sahip çıkmalıyız bu ülkeye sag duyuya davet ediyorum herkesi ..
şehitlerin kanı sorulacaksa bu ülkeyi bu duruma götürenlerden yolsuzlluklardan
sormalıyız ilk önce çünki bugünki yaşadıgımız terör vahşet bunların eseridir
bunların mevvesidir...

saygılar:(

hegelmahmut
13-06-2007, 00:35
o zaman millet diye yazmasın bir grup hayvan desin şimdiye kadar 3 kuruşluk millet diye söyleyeni hiç duymadım. ilk defa burda duyuyorum. duyan var sa birisi bana söylesin evel allah türkiyle kürtdüyle kurtuluş savaşında kahramança çıktı bu beladan da çıkarız. Bir guruba millet denmez.

hegelmahmut
13-06-2007, 00:36
arkadaşlar bu konu amacından sapıyor milletce çok hassas konuma geldik kelimelerimize dikkat edelim ülkemizdeki yıllardır yapılanlan haksızlıklar bizleri bu konuma getirdi hassas olduk söylediklerimize dikkat edelim terör örgütünün zaten istedigi karmaşa ve kaaosdur birbirimize saygılı olalım şu anda milletce birbirimize destek vermeliyiz sahip çıkmalıyız bu ülkeye sag duyuya davet ediyorum herkesi ..
şehitlerin kanı sorulacaksa bu ülkeyi bu duruma götürenlerden yolsuzlluklardan
sormalıyız ilk önce çünki bugünki yaşadıgımız terör vahşet bunların eseridir
bunların mevvesidir...

Sana kesinlikle katılıyorum. Çok güzel yazmışsın bravo.:present:

ertex74
13-06-2007, 00:44
o zaman millet diye yazmasın bir grup hayvan desin şimdiye kadar 3 kuruşluk millet diye söyleyeni hiç duymadım. ilk defa burda duyuyorum. duyan var sa birisi bana söylesin evel allah türkiyle kürtdüyle kurtuluş savaşında kahramança çıktı bu beladan da çıkarız. Bir guruba millet denmez.

mahmut kardeş bakınız milletce herkesin sinirleri gergin millet kelimesinin yanında etnik ırk kelimesi kullanılmamış ben görmedim terör örgütüne ister millet deyin ister gurup ordaki sözcüklerde etnik hedef yoktur dikkatinizi çekerim
son terör olaylarından hepimiz rahatsızız üzgünüz içiniz rahat olsun arkadaşımız sizin algladıgınız gibi cümle kurmamıştır bundan eminim hepimiz kardeşiz ben nekadar türksem okadar da kürtdüm çünki bu ülkeyi seviyorum
ve türklügümden kürtlügümden kürt kardeşlerimde türk kardeşlerimlede bu ülkenin bireyi olarak gurur duyarım lanet olsun bu teröre bizi bize düşürmek isteyenlere..

TERÖRÜN DİNİ MİLLİYETİ MİLLETİ YOKTUR