PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Fenerbahçe dünya kulübü'

DEJAVU®42
12-06-2007, 19:06
Only the registered members can see the link

"F.BAHÇE DÜNYA KULÜBÜ"
Fenerbahçe TV'de yayınlanan ''Potada Fener'' programına katılan Mahmut Uslu, basketbol şubesinin faaliyetleri hakkında soruları yanıtladı.

1998 yılından bu yana gelen süreçte Fenerbahçe basketbol takımlarının büyük ilerleme gösterdiğini kaydeden Uslu, hem altyapılarda, hem de (A) takımlar seviyesinde önemli başarılar elde ettiklerini söyledi.

Uslu, ''Ben 2000 yılından bu yana bu oluşumun içine dahil oldum. O yıldan bu yana denizde damla olarak Fenerbahçemize katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Kazandığımız başarılar teknik heyet ve oyuncularımızın yanı sıra bizim misyonumuzu görüp de en zor günümüzde bile yanımızda olan kişilerin eseri'' diye konuştu.

Asbaşkan Mahmut Uslu, Fenerbahçe Kulübü'nün kurumsal olup olmadığıyla ilgili bir soruya, ''Yüzde 100 kurumsal oldu diyemeyiz. Ama bu seviye yüzde 60-70'lerde bulunuyor. Geriye kalan yüzde 30-40'lık durumu da kurumsal hale getirirsek, önümüzde kimsenin durabileceğine inanmıyorum'' yanıtını verdi.

Uslu, ''8 yıl önce yurt dışına gittiğimizde Fenerbahçe'ye başka şekilde bakılıyordu. Şimdi ise dünya kulübü olma yolunda değil, dünya kulübü olmuş durumda. Basketbol için de aynısı geçerli. Çünkü ne söz verdiysek yüzde 99 yerine getirdik'' dedi.

pencere77
12-06-2007, 19:09
fener büyük takım.diğer takımlara benzemiyo.herşeyiyle avrupa tarzı olmaya çalışan takım.iyi ki Fener'liyim

slimshady_45
12-06-2007, 19:23
vallahı orası öle ama , bide avrupada başarılı olsa o zmn dünya daha ii tanıcak , bence ; feneri , hep yaptıgı transferler sayesınde tanıyorlar , bi basarısını sorsan kımse türkiyedeki aldıgı basarılardan baska övene övene baska bişey söyleyemez ,,, ama hep destek , tam destek :)

Hakan Gül
12-06-2007, 20:14
Avrupa başarıları bundan sonra gelecektir..Türkiye'deki işimizi tamamladık artık..

slimshady_45
12-06-2007, 20:17
insllhhhhhhhhhhhh :praying: