PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Zico beni 33. haftada tanımış!"

TEKNİSYEN101
13-06-2007, 01:25
Trabzonspor ile anlaşan Serkan Balcı, Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico’nun kendisini 33. haftada oynanan Galatasaray derbisinde keşfettiğini ancak daha fazla şans bulabilmek için takımdan ayrılmayı uygun gördüğünü söyledi.
Trabzonspor’un çiçeği burnunda transferi Serkan Balcı, CINE5’de yayınlanan Bizim Stadyum programına katılarak Faik Çetiner’e özel açıklamalarda bulundu.

Serkan, Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico’nun kendisini 33. haftada oynanan Galatasaray derbisinde keşfettiğini belirterek, "Zico beni ilk kez Galatasaray maçında sağ kanatta değil ortasahada oynattı. Bende elimden gelenin en iyisini yaptım. Maç bittikten sonra teknik direktörümüz sayın Zico beni yanına çağırdı. 'Sen bu mevkide daha iyi oynuyormuşsun. Bundan sonra seni bu bölgede kullanmayı düşünüyorum. Önümüzdeki sezonda takımda kalmanı istiyorum' dedi. Bende kendisinin beni biraz geç tanıdığını düşünerek, daha fazla şans bulabilmek için takımdan ayrılmayı uygun gördüm" diye konuştu.

Serkan son olarak, bundan sonraki hedefinin Trabzonspor’da başarılı olup, milli takım formasını da sırtından bir daha çıkarmamak olduğunu söyledi.

headend
13-06-2007, 12:54
arkadaş bu programda yabancı sınırlaması ile ilgili bir soruya verdigi cezap...serbest kalsın .türk oyuncunun kıymeti anlaşılsın çünkü yabancılar para.yerli oyuncular FORMA AŞKI için oynuyor diye cevap verdi ...bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ..oglum serkan sen degilmisin fener az para verdi diye TRABZONA giden ..HANİ FORMA AŞKI ..YARIN Trabzonada satarsın ..işte futbolcu ahlakı..sen paraya aşıksın formaya degil...

bulletfromhell
13-06-2007, 19:09
arkadaş bu programda yabancı sınırlaması ile ilgili bir soruya verdigi cezap...serbest kalsın .türk oyuncunun kıymeti anlaşılsın çünkü yabancılar para.yerli oyuncular FORMA AŞKI için oynuyor diye cevap verdi ...bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ..oglum serkan sen degilmisin fener az para verdi diye TRABZONA giden ..HANİ FORMA AŞKI ..YARIN Trabzonada satarsın ..işte futbolcu ahlakı..sen paraya aşıksın formaya degil...
ne zannettin ya???tabiiki parayı sevecek....laf olunca bizde para çok istediğimizi alırız diye ahkam kesenler var....o zaman para için birileri size sırtını döndümü kızmayacaksın.....serkan'ın kendi gerekçeleri kendisini bağlar....yabancı oyuncu konusundada en azından U-17 seviyesinde dahi olsa 1 kere ulusal takımının formasını giymiş olmalı türkiyeye gelen yabancı...abuk subuk adamları doldurmaya gerek yok....amaç avrupalı devlerle mücadele ise o devlerle mücadele edebilecek oyuncuları almak gerekir...iş olsun diye değil....selametle