PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bebek Nasil Yapilır... :) ::

penguen
16-03-2007, 23:36
BEBEK NASIL YAPILIR ? .... DIYE MINIKLERE SORMUSLAR.ONLARDA BAKIN NE CEVAP VERMISLER ....

"BEBEK YAPMAK ICIN ANNE ONCE BIR YUMURTANIN UZERINE OTURUR SONRA DA BABA GELIR KIRAR" (ABBY 6 YASINDA)

"BEN ASLA BEBEK YAPMICAMM...BABAM DEDI KI BEBEKLERDEN KADINLAR HER GUN BIRAZ DAHA HASTA VE MANYAK OLUYOMUS" (MARIA-ANN 9 YASINDA)

"BIR KADINLA BIR ERKEK YATAGA GIRDIKLERI ZAMAN ....IKISINDEN BIRININ BEBEGI OLUCAK DEMEKTIR" (PAUL 6 YASINDA))

"BEBEK ANNEMIZDEN CIKAR,,,DOKTOR DA ONUN POPOSUNA VURUR CUNKU BEBEK DOKTORUN PARMAGINI ISIRMISTIR"" (EDWARD 6 YASINDA)]

"BEBEK YAPMAK ICIN,,BUNU ONEMSEMIYEN BIRIYLE OLMAK GEREKIR" (SHELLEY 7 YASINDA)

"KARSIMIZDAKI EVDEKI ADAMIN KARNINDA BEBEK VAR AMA BI TURLU DISARI CIKMIYOOOO" (SISKO)

"BEBEK YAPMAK ICIN ONCE ASIK OLURSUN ,EVLENIRSIN...VEYA BUNLARA GEREK DE YOK ASLINDA" (PETER 9 YASINDA)

"BEBEK YAPMAK ICIN UYGUN ZAMANI KOLLAMAK GEREKIR.....EVDE MISAFIR OLMAMASI GEREK"
(LYN 9 YASINDA)

"BEN NASIL YAPILDIGINI BILIYORUM AMA HIC YAPMADIM"
(FRANCIS 7 YASINDA)

"KEDIYSENIZ BEBEK YAPMANIZ DAHA KOLAYDIR"
(PAULETTE 6 YASINDA)

yakupowersky
16-03-2007, 23:43
vala sımdıkı cocuklar bı acayıp

gezinti35
16-03-2007, 23:57
paylaşım için teşekkürler

banshee8831
17-03-2007, 00:05
hehehe

Aziz46
17-03-2007, 01:14
"BEBEK YAPMAK ICIN UYGUN ZAMANI KOLLAMAK GEREKIR.....EVDE MISAFIR OLMAMASI GEREK"
(LYN 9 YASINDA)
çocuk işi biliomuş hahah kim bilir büyüyünce kaç kişini canını yaqacaq :D:D:D:D

ruzgarm
13-06-2007, 10:26
Bebek Nasıl Yapılır? Bilmiyorsanız Öğrenin!

Bebek Nasıl Yapılır? .. diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş: (bazıları bayağı iyi)

"Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar"
(Abby, 6 yaşında)

"Ben asla bebek yapmıcam.. Babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş"
(Marie-Ann, 9 yaşında)

"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir"
(Paul, 6 yaşında)

"Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır"
(Edward, 6 yaşında)

"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir"
(Shelley, 7 yaşında)

"Karşımızdakı evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlü dışarı çıkamıyor"
(Alistair, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin.. veya bunlara gerek de yok aslında.."
(Peter, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım"
(Lyn, 9 yaşında)

"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım"
(Francis, 7 yaşında)

BLADE01
13-06-2007, 11:06
güzel cvp lar :D

YANSIMA_38
13-06-2007, 12:05
"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir" (Paul, 6 yaşında)
:puah: :puah: :puah: cok guzel olmus kardesım emegıne saglık

CABBARİ
13-06-2007, 12:08
Konular birleştirilmiştir!!!!

bulletfromhell
13-06-2007, 19:27
"BEBEK YAPMAK ICIN,,BUNU ONEMSEMIYEN BIRIYLE OLMAK GEREKIR" (SHELLEY 7 YASINDA)
"BEBEK YAPMAK ICIN ONCE ASIK OLURSUN ,EVLENIRSIN...VEYA BUNLARA GEREK DE YOK ASLINDA" (PETER 9 YASINDA)

bu iki çocuk işi çözmüş vesselam....onların sırtı yere gelmez ömrü billah....:puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

kraldj
14-06-2007, 09:25
muhabbete bak yaw:puah: