PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ArkadaŞlarrrrrrrrrrr Uyanin Yaaaaaaa

tarzan
14-06-2007, 00:21
Şu Anda SkytÜrkte Seyredİyorum Sicak Haber Şehİt BİnbaŞimiz ÖlmÜŞ Pkk Adİlerİ Tarafindan Ve Sİz Buna Ne Kadar Duyarsiz Kaliyorsunuz Eften PÜften Haberler Bu Kadarmi Önemlİ Sİzİn İÇİn İnsan Şuraya Allah AŞkina Bİrer Yorum Yaparak En Azindan Tazİyelerİnİ Belİrtİr Bİz Nasil İnsanlar Olduk Ya Kenenetlenelİm Artik Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bengü
14-06-2007, 00:24
milletimizin başı sağ olsun şehidimize ALLAH tan rahmet dileriz zaman birlik zamanı

bulletfromhell
14-06-2007, 00:25
Şu Anda SkytÜrkte Seyredİyorum Sicak Haber Şehİt BİnbaŞimiz ÖlmÜŞ Pkk Adİlerİ Tarafindan Ve Sİz Buna Ne Kadar Duyarsiz Kaliyorsunuz Eften PÜften Haberler Bu Kadarmi Önemlİ Sİzİn İÇİn İnsan Şuraya Allah AŞkina Bİrer Yorum Yaparak En Azindan Tazİyelerİnİ Belİrtİr Bİz Nasil İnsanlar Olduk Ya Kenenetlenelİm Artik Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
kırmızıyla işaretlediğim yeri heralde aceleyle yazdınız....kentlenme olayını 22 temmuzda sandıkta yapıcaz...inşallah herkes bize katılır..hiç merak etmeyin o pisliklerin sonu yakındır....

tarzan
14-06-2007, 00:31
Yooo
Şehİtİn Ne Anlama GeldİĞİnİ Bİlmeyenlere Bİzzat Haykirmak İÇİn Yazdim Sen Rahat Ol Bulletfromhell KardeŞİm BİlİnÇlİ YazilmiŞ Bİ Şey Kara Mİzah Seenİn AnliycaĞin Dİkkat Çekmek Adina

draculu45
14-06-2007, 01:09
rabbim mekanını cenet etsin

Admin
14-06-2007, 01:11
Yuce allehım yakınlarına sabır versin.Şehidimizin mekanı cennet olsun