PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : msn adresim çalindi

savaş17
15-06-2007, 17:29
arkadaşlar kullanmakta olduğum savasarslan.uydumerkezi@hotmail.com msn adresim az önce calınmiştir adresi geri almaya calışıyorum verdiğim msn adresi listesinde olanlar lütfen engellesin ve silsin bu adresten kontör vs istenildiği zaman kaale almayın saygılarımla msn adresımı calanı yakalarsam artık gerisini siz düşünün

OLDSMAN
15-06-2007, 17:39
MSN ana sayfasına gidin buradan gizli sorunuzu cevaplayarak MSN adresinizi geri alabilirsiniz.Gizli sorunuzu ve şifrenizi yeniden düzenlemeyi unutmayınız.

MSN ana sayfasına gittiğinizde şifremi unuttum seçeneğinden yola çıkarak gizli sorunuza cevap vereceksiniz

draculu45
15-06-2007, 17:47
sevgili üstadım benimde caldılar calan şerefsiz direkmen tüm şifreleri degiştiriyor neyaptıysam geri olmadı baska msn actım ama bir yakalasaydım neler yapacagımı ben biliyordum zaten bu şerefsizler caldıklar msn deki kişilerden kontur istiyorlar sakın olaki sormadan kontur yollamadan arkadasınızı cebinden arayın kontur göndermeyin zaten birdaha seni aramıyorlar

MEZARDAKİLERİN PİŞMAN OLDUKLARI ŞEYLER İÇİN DÜNYADAKİLER BİRBİRİNİ YİYORDostu da severim düşmani da. Çünkü dost gücümü, düşman ise ödevimi gösterir. Biz Dostlarımızı Kır Çiçekleri Gibi Avucumuzda Değil Kurşun Yarası Gibi Yüreğimizde Saklarız.

savaş17
15-06-2007, 17:55
msnmi calan şerefsiz az önce benden telsim 250 kontör istedi onu bi yakalarsam varya çok ağir şeyler yapacam

umuter
15-06-2007, 17:56
geçmiş olsun savaş bu tür durumlar için tedbir almak aslında zor değil üye olurken alternatif mail adresi soruyorlar o sırada mynet veya başka bir mail adresi verdiğin zaman çok kolay geri alırsın msn adresini geriye sıfırlama linki geliyor diğer mail adresine ve hemen her şeyi tekrar değiştirebiliyorsun kolay gelsin

umuter
15-06-2007, 17:59
kardeş ayrıca burada önemli bir bilgi var eğer işin peşini bırakmam dersen
:Only the registered members can see the link

savaş17
15-06-2007, 20:44
geçmiş olsun savaş bu tür durumlar için tedbir almak aslında zor değil üye olurken alternatif mail adresi soruyorlar o sırada mynet veya başka bir mail adresi verdiğin zaman çok kolay geri alırsın msn adresini geriye sıfırlama linki geliyor diğer mail adresine ve hemen her şeyi tekrar değiştirebiliyorsun kolay gelsin

teşekkürler abi yarın msnmi calan kişi hakkında savciliğa suç duyurusu yapacağim

Simba
15-06-2007, 21:43
Bunun Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz bölümü ile ilgili ne alakası var .

Konu kapanmıştır.Bu tarz konuları forumda acmayınız.Kişisel olaylarınız forumu baglamaz