PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Roberto Carlos Şeker Hastası.....

bulletfromhell
17-06-2007, 17:06
Flaş...Flaş...Flaş....
Fenerbahçe'nin yeni transferi R.Carlos'un şeker hastası olduğu iddia edildi.
Carlos'un bu durumunun açığa çıkmasıyla Real Madrid tarafından istenmeyen adam ilan edildiği,çünkü Carlos'un sağlık problemleri sebebiyle oynamaması durumunda dahi yüksek kontrat bedelinin tamamını tahsil edebileceği için Madrid ekibi tarafından satıldığı kaydedildi.
Hatırlanacağı üzere geçmiş dönemlerde F.Bahçe şeker hastası olan Washington isimli futbolcuyu transfer etmiş ancak ligin devre arasında bu futbolcu şeker hastalığına bağlı olarak kalp problemleri geçirip F.Bahçeden ayrılmak zorunda kalmıştı.....

zabataygatör
17-06-2007, 17:14
uydurma haberler..oyuzdenmi adam 11 yildir madrid te ve brezilya millitakinda top oynadi..birdearkadasim hikaye anlatirken tam ogren carlos a bonservis bedeli odenmedi.onceki futbolcunun sagligiyla ne ilgisi var.bunlari yazanlar bence icindeki bastirilmis duygularini kabartiyorlar

kucer06
17-06-2007, 17:15
Evet büyük bir ihtimalle olabilir,bakışları bir farklı kanlı gözlerle bakıyor devamlı.

bulletfromhell
17-06-2007, 17:19
uydurma haberler..oyuzdenmi adam 11 yildir madrid te ve brezilya millitakinda top oynadi..birdearkadasim hikaye anlatirken tam ogren carlos a bonservis bedeli odenmedi.onceki futbolcunun sagligiyla ne ilgisi var.bunlari yazanlar bence icindeki bastirilmis duygularini kabartiyorlar
ben bilmem bonservislemi almış bedavamı almış.umurumdada değil fenerin kaç para ödediği..ancak sağlık problemleri yüzünden real madrid'in istemediği söyleniyor.....ne derece doğrudur bilemem.

zabataygatör
17-06-2007, 17:23
burda yazilanlar cok kisi okuyor emin olanlari ve dogru olanlari yazmak lazim.birde bunu bizler bilecek fenerbahcemi bilmeyecek

bulletfromhell
17-06-2007, 17:29
burda yazilanlar cok kisi okuyor emin olanlari ve dogru olanlari yazmak lazim.birde bunu bizler bilecek fenerbahcemi bilmeyecek
valla onu bende çok söyledimde ne hikmetse co-admin arkadaşımız 'sen git yazar ol,mademki gazetelerden daha çok biliyorsun' dedi....mesela bi helguera ismini buraya taşımadım..çünkü gereksiz bi haberdi...olmayacak duaya amin demek olurdu....dolayısıylada bu haberin doğruluk derecesini bende bilmiyorum ama çok yerde söylendiği için buraya taşıdım bende.....

zabataygatör
17-06-2007, 17:46
valla onu bende çok söyledimde ne hikmetse co-admin arkadaşımız 'sen git yazar ol,mademki gazetelerden daha çok biliyorsun' dedi....mesela bi helguera ismini buraya taşımadım..çünkü gereksiz bi haberdi...olmayacak duaya amin demek olurdu....dolayısıylada bu haberin doğruluk derecesini bende bilmiyorum ama çok yerde söylendiği için buraya taşıdım bende.....

ozaman seker hastasi diye yazma ..bonservis olayinida yazma

bulletfromhell
17-06-2007, 17:48
ozaman seker hastasi diye yazma ..bonservis olayinida yazma
söylenti o yönde....ben söylenenleri yazdım sadece....