PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hainler Kuzey Irakda Ucak savarlarla beklıyor ınanılmaz fotograflar

gacvokem
20-06-2007, 09:37
Only the registered members can see the link om.tr/GaleriDetay.aspx?cid=3299&p=1&rid=153 (Only the registered members can see the link)

özlem67
20-06-2007, 10:03
bunu bütün türk milleti görsün arkadaşkar

gacvokem
20-06-2007, 10:07
ICIMIZDE BUYUDULER BU LES KARGALARI.şiMDİDE BU MILLETE KAFA TUTMAYA CALIŞIYORLAR AMA ONLARI ORALARA GOMECEK BU MILLET YERI VEDE ZAMANI GELINCE

umuter
20-06-2007, 10:13
o kadar eğitim aldılarsa ve o kadar kendilerine güveniyorlarsa neden dağlarda bayırlarda saklanıyorlar ki?? bizim her askerimiz ve polisimiz saklanma ihtiyacı duymadan yerleri belli vaziyette yaşıyorlar eğer bunlarda zerre kadar yürek ve cesaret varsa çıksınlar direk yüz yüze çarpışsınlar bakalım o zaman sonuç ne olacak??
ama insanın hamurunda kalleşlik olduğu zaman böyle oluyo işte karşına çıkamaz asla hep arkandan vurur !!!
türk askeri ve polisinin karşısına çıkmak için mangal gibi yürek olması lazım ama bunlarda ancak mangal gibi G.. var herhalde

hakanbek
20-06-2007, 10:14
ne bu ya hepsi kaç tane ki ama nedense Türkiye onlara güç gödtermek istemiyor

savaş17
20-06-2007, 10:18
Only the registered members can see the link om.tr/GaleriDetay.aspx?cid=3299&p=1&rid=153 (Only the registered members can see the link)

paylaşimin için teşekkürler arkadaşim hainlerin sonu yine mezar olacak ama toprakta onları kabul ederse yıllardır diş güçlerin desteğiyle gencecık vatan evlatlarını hain pusularda mayınlarda şehit ediyorlar burdan el cezire televizyonunuda kınıyorum demekki o kanalda pkkya sempati duyuyor yazıklar olsun

gacvokem
20-06-2007, 10:19
umuter dostum tarıhte gerıllaya karıs zafer kazanan tek ordu vardır oda şanlı TÜRK ORDUSUDUR bu capulcularda yurek vede cesaret bu kadardır turk askerının karsısına cıkamayacaklarının onlarda farkındadır.Ancak kallesce pusuyla gencecık evlatlarımıza kıymıslardır ama sunu bırtdaha belıteyımkı ınsallah o cakıllı daglara gomuleceklerdır

gacvokem
20-06-2007, 10:21
Evet dostum bende kınıyorum bu konuyu buraya tasımakda kararsızdım ama tek yurek olalım ıstedım yoksa bu serfsızlere meydanı bos bırakmayalım tek vede bır yurek olalım ıstedım

alksoft
20-06-2007, 12:26
gacvokem arkadaş bu konuyu buraya taşımakla çok iyi bir iş yaptın teşekkürler.

sero
20-06-2007, 12:43
bu forumda herkesi birarada görmek gurur verici sizlerle yazıştığım için sevinçliyim umarım en kısa zamanda karar alır hainlerin cezasını verirler bütün güzellikler bizler ve bizden sonrakiler için olsun

gacvokem
20-06-2007, 13:01
Baska TÜRKİYE yok bu vatanın kıymetını bilelim.

yakupyurt
20-06-2007, 14:56
şerefsizlerin yeri belli ama müdahele yok çünkü hükümette bu yürek yok allahım sen bu yüreksiz insanlardan kurtar bizi artık şehit kanları dinsin

toycan
20-06-2007, 15:50
arkadaşlar benim anlamadığım dün doğu perinçekin ulusal tv sinde dehap ın eski il başkınını izledim adam ne ab ne amerika diyor bizim bölmeye çalışanları teşhir ediyor özellikle amerika konsolosunun ve israil elçilik görevlilerinin kendisine nasıl para teklif ettiklerini anlatıyor ama nedense trt de dahil bu adamı ben başka tv yanda göremedim veya gaetede sizce neden