PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cep Telefonu Cebinde Patladı....

bulletfromhell
21-06-2007, 21:08
Cep telefonu cebinde patladı

21 Haziran 2007
Only the registered members can see the link
Aydın'da bir kişinin cebinde patlayan cep telefonunun bataryası, bacağından yaralanmasına neden oldu.

Vakıflar Bölge Müdürlüğünde memur olarak çalışan Mustafa Kocabay (43) cebinde duran telefonun patlaması sonucu bacağından yaralandı.
AA muhabirine konuşan Kocabay, meydana gelen patlamayla irkildiğini; önce, o sırada bulunduğu fotoğrafçıdaki bir cihazın patladığını sandığını belirterek şöyle konuştu:
“Patlamadan kısa bir süre sonra bacağımda bir yanma hissettim. Hemen pantolonumu çıkardım. Cep telefonumun patladığını o zaman anladım. Telefonun bataryasını 2 ay önce, 2 yıl garantili diye almıştım.”
Yaralı Kocabay, Aydın Atatürk Devlet Hastanesindeki ilk tedavisinin ardından kontrol amacıyla müşahede altına alındı.
Uzmanlar, cep telefonunun aşırı derecede direkt olarak güneş ışığında bırakıldıktan sonra cebe konmuş olabileceğini, ya da kalitesiz ve sahte batarya kullanılmış olabileceğini kaydettiler. Aynı uzmanlar, cep telefonu kullananları uyararak, "Sakın ola ki ucuz diye Çin malı bataryalar kullanmayınız. Orjinalinden şaşmayın" diye uyarıda bulundular.

Pasilobus
21-06-2007, 21:11
ALLAH ALLAH daha neler duyacagız çok ilginç???