PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K.Erciyesspor'da başkanlık yarışı!

TEKNİSYEN101
21-06-2007, 21:15
Kayseri Erciyesspor'a aday olduğunu açıklayan Yaşar Çalışır, sözünün arkasında olduğunu söyledi.

Ersun Yanal ve Gençlerbirliği'nden birkaç oyuncu ile anlaştıklarını belirten Çalışır, aday olması için üyelik başvurusu yapmak isterken sorunlarla karşılaştı. Kayseri Erciyesspor'u hedefsiz bulan iş adamı Yaşar Çalışır, önceki gün açıklamasında, "Bu takımı Süper Lig'e çıkaramazsam, Kayseri'yi terk edeceğim" diyerek iddialı konuşmuştu. Halen sözünün arkasında olduğunu belirten Çalışır, ekip arkadaşlarıyla birlikte kulübe geldi. Kendisinin Yozgatlı olduğunun söylenmesine tepki gösteren Çalışır, "Ben doğma büyüme Kayseriliyim. Bir yanlış anlama olmuş. Yozgatspor'u Süper Lig'e çıkardım diye beni Yozgatlı zannetmişler. Ama ben aslen Kayseriliyim" dedi.

Liste hazırlıklarını tamamladığını da ifade eden Çalışır, Kayseri Erciyesspor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki ile bir görüşme yapacaklarını belirterek, "Ben Onursal Başkan Özhaseki'den bir şey istemiyorum. Aslında görüşme yapmama gerek yok. Çünkü benim Özhaseki'den bir talebim yok. Aday olacağım. Kendi imkanlarımla bu takımı Süper Lig'e taşıyacağım. Ama nezaket icabı bir görüşmemiz olacak" diye konuştu.

Konuşmasının ardından kongrede aday olması için gerekli üyelik başvurusunu yapmak isteyen Çalışır, sorunlarla karşılaştı. Kulüp çalışanlarına tüzüğü vermedikleri için tepki gösteren Yaşar Çalışır, "Her şeye rağmen aday olacağım. Kongreye geliyorum" dedi.