PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ADSL'de eski abonelere iyi haber !

kanaryam1950
24-06-2007, 12:05
ADSL'in eski abonelerine iyi haber var. Vatan Gazetesi'ndeki röportaj aşağıda(Konuyla ilgisiz bölümleri çıkardım):

ADSL’de yeni kampanya

Türk Telekom’un internet hizmeti sağlayıcı kuruluşu TTnet, son zamanlarda hem reklamlarıyla hem de agresif kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Üye sayısını yeni kampanyalarıyla hızla artıran TTnet’in başında 6 aydır Okay Eğdirici var.
......
Son dönemde eleştiri oklarının da üzerine yöneldiği TTnet’i Eğdirici ile konuştuk.

- Kaç üyeniz var?
- 3.5 milyon.

- Bir kampanya başlattınız. Fiyatlarınızda büyük indirim yaptınız. Bu kampanyanın size geri dönüşü nasıl oldu?
- Son iki haftadır bu kampanyanın etkisiyle hızla büyüyoruz. Dün (18 Haziran) 17 bin 500 yeni üye kaydı yaptık.

- Bu bir rekor mu?
- Evet. Bir günde en fazla üye kaydına ulaşıldı.

- Bu yeni kampanyanızla eski müşterilerinizi kandırmış gibisiniz. Çok daha uygun fiyatlara abone oluyor yeni müşteriler, eski müşteriler ise indirimlerden yararlanamıyor. Haksızlık değil mi?

- Varolan müşteriler kırgın ama onlara yönelik avantajlarımız da yolda.

- Ne gibi avantajlar olacak?
- Şimdi söyleyemem ama kısa bir süre sonra herkes duyacak. Bu tip kampanyalar her sektörde oluyor. Araba alıyorsunuz bir anda yeni kampanya oluyor, garantisi uzuyor, indirim geliyor...

-Çok mu eleştirildiğinizi düşünüyorsunuz?
- Türk Telekom’un özelleştirme süreci tartışılan bir süreç. Ne zaman bir şey yapsak genelde bardağın boş tarafı görülüyor. İyi anlatabilmemiz lazım yaptıklarımızı. Son kampanyamız etkili bir kampanyaydı ve fazlasıyla ses getirdi.

- Her ilde ADSL bağlantısı var mı?
- 81 ile ulaştık. Milli Eğitim Bakanlığı’nın projesiyle Türkiye’nin en ücra köşelerindeki okullara bağlantı yapıldı. Yeni projeler de olacak.

- Tekelsiniz... Diğer oyuncuların önü kapalı. Bu durum ne kadar sürer?
- Rekabetin olup olmadığını anlamak için şirketlere bakmak lazım. Bu şirketler pazara ne kadar yatırım yapmış? Diğer ülkelere bakın, oradaki örneklerde yatırımları ve bu yatırımlara ne zaman geri dönüşün alındığını görürsünüz. Acaba bu şirketler ilk 3 sene kâr edebilmiş mi? Yoksa müşteri kazanmak için fedakarlıklarda mı bulunmuşlar? Türkiye’de bunu hangi şirket uzun vadeli planlamış. Planlayan zaten başarılı olur. Yatırım yapar, müşteriye avantajlar sağlar ve bir süre kâr etmemeyi kaldırabilir. Türk Telekom özelleştirildi. Yüzde 55’i yabancıların, diğer kısmı hâlâ devlette. Diğer şirketler için önemli olan uzun vadeli yatırım ve ikna edici olmak. Uzun vadeli düşünen rakip yok

Only the registered members can see the link

Aziz46
24-06-2007, 12:11
İyi hadi bakalım inşALLAH adam gibi bi kampanya yaparlarda bizimde yüzümüz güler...

umuter
24-06-2007, 12:23
pek bi değişiklik ve cazip bi şey çıkacağını sanmıyorum ama inşallah çıkar

eraybal
24-06-2007, 12:34
şimdi derler abonelık ıcın 4 yıllık ımza atın eskıler sıze ayda 2 ytl daha ındırım yapalım..24 aya 2 ytl ındırmıslerdı ya eskı abonelere..ben ınanmıyorum cok cazıp bır kampanya yapsınlar bızelere...senı satan devlet gorevlılerıne hakkımı helal etmıyorum.bu ulkenın her seyını sattınız..

YANSIMA_38
24-06-2007, 12:47
bekleyelım bakalım tt netı satana kadar bınbırturlu fılım yapıyonuz sattınmı tamam bı daha unutuyon zaten cantada keklık dıyo yenı musterıye yonelşık yapıyo ne yaparsa paylasım ıcın sgl arkadasım

gezginemlak
24-06-2007, 13:05
şimdi derler abonelık ıcın 4 yıllık ımza atın eskıler sıze ayda 2 ytl daha ındırım yapalım..24 aya 2 ytl ındırmıslerdı ya eskı abonelere..ben ınanmıyorum cok cazıp bır kampanya yapsınlar bızelere...senı satan devlet gorevlılerıne hakkımı helal etmıyorum.bu ulkenın her seyını sattınız..

aynen katılıyorum. dalga geçecekler yine eski uyelerle . saglicakla

m.sivrik
24-06-2007, 19:36
hep oyun bunlar para tuzagı

tevfik yalcin
30-06-2007, 16:09
tüm arkadaşlara merhaba bende sizin gibi içi yananlardanım arkadaşlar bizler yani eski tt-net kullanıcıları 29.900 modem yok.yeni üyeler 14.900+modem gidiyorsunuz eskiyi iptal ettirmeye yeni kampanyadan faydalanamassınız diyorlar bende soruyorum "adalet bunun neresinde" aboneliğimi böyle giderse kapattıracagım.yetkililer 17.500 yeni üyeden bahsediyor aboneliklerini iptal ettirecekleri'de söyleyeceklermi?

banshee8831
30-06-2007, 17:22
ya adamım konuşma şekline bir bakınsana.artis artis sanki herkes bize her ne olursa olsun gelecek der gibi.sanki pahalıda olsa ucuzda olsa biz tekeliz öyle olmassa böyle olup gelecekler der gibi konuşmuş.mecburende katlanıyoruz bu tiplere hiç bir şey yapacaklarını sanmıyorum eski aboneler için.ama adam gibi başka bir adsl firması çıkıpta ortalığı alırsa o zaman herkes ttkomu satacak ve görecekler günlerini :D

katliam_290
30-06-2007, 21:32
cazip bişeyler olursa fena olmaz....