PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : inpax diye bir cihaz tps ve polsat ve premier auto yapıyor

asilhan_35
24-06-2007, 20:59
sayın usatalarım inpax diye bir cihaz var ama tps ve polsat ve premier auto yapıyor bizim nextlerde neden polsat auto yok inpax denen cihaz bunu yapıyorsa bizim next ye 2000cx süper pulas bunu hayli hayli yapması lazım sayın usatalarım ne olur bunu bir el atın bizde polsatları seyredelim sayğılarımla

bulletfromhell
24-06-2007, 21:13
inpax ilk çıktığında da tps auto olarak lanse edildi....kullanıcılarında bi çoğu memnun...ancak piyasada yeni olduğu ve kimse uzun vadede ne olacağını bilmediği için üzerinde durmuyorlar...eğer yazılım desteği sürekli olursa tercih edilebilir...

namecity
03-07-2007, 15:11
Bildiğim kadarıyla inpax linuz işletim sistemli bir uydu alıcı.
dolayısıyla onu nextle yarıştırmamak lazım.
Yanlışım olabilir.

pentium
04-07-2007, 00:56
Bildiğim kadarıyla inpax linuz işletim sistemli bir uydu alıcı.
dolayısıyla onu nextle yarıştırmamak lazım.
Yanlışım olabilir.
dreambox 500s tıpkı aynısı...ne varsa onda da var..sadece dışı biraz değişik...kullanıyorum harika bir cihaz ...dostlarıma tavsiye edebilirim....fiyatı uygun...sayfalara bakabilirsiniz...google dan inpax diye taratırabilirsiniz..saygılar

askar47
04-07-2007, 08:43
asilhan arkadaşın bahs etıği fta dcı modellerıdır. 6-7 aydır tps auto yapıyor. son 10-15 gündürde polsatlar auto, sizlerin bahs etiğiniz dreambax ille aynı olan 5100 modelıdır. Hiç bir cihazın tps yi çözemediği zamanlar İNPAX lar auto yaptı. Adamlar özellikle fta modelini piyasada yok satıyor.

cinbo
05-08-2007, 22:36
arkadaşlar yazmışsınız inpax 5100 dreambox un aynısı ama bu cihaz tam bir profesyonel bir cihazdır her kullanıcı kullanamaz onun için yanlış bilgi vermeyin

mahlukabi
16-08-2007, 15:02
bilgide yanlışlık yok sadece modelde var inpax2007 fta modeli hiç birşey gerktirmeden tps auto polsat auto esp ful auto *** biss auto herzaman birde destek sorunu yok master 71 var formumuzda uydu alıcıları bölumunde inpaxsa bakınız kolon cihazdır yazılım sorunu asla yoktur truman desteklı bir cıhazdır . sifre konusunda harıka bir cıhaz ancak şu an için piyasada yok kimse aramasın eylulden önce geleceğide yok gözüküyor ithalatcısının haberine göre fiatta makul ama ne çare 75 ytl cıhaz wsp sheare hersey var kendi yok piyasada