PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cisse Resmen Kartal.....

bulletfromhell
30-06-2007, 18:22
Only the registered members can see the link

Cisse resmi imzayı attı

Beşiktaş'ın PSG'den transfer ettiği Edouard Cisse, resmi imzayı attı.

Beşiktaş'ın Fransa'nın PSG takımından transfer ettiği Edouard Cisse kendisini siyah-beyazlı renklere bağlayan resmi imzayı attı.

İşte Beşiktaş'ın yeni transferi Edouard Cisse'nin ilk sözleri:

"Beşiktaş tarafından bu şekilde karşılanmak dan dolayı çok mutluyum . Bu ekibin bir parçası olabilmek benim için onur verici.

Beşiktaş'ın beni istediğini uzun zamandır biliyordum. Bana karşı çok yakın davrandılar ve bıda beni çok etkiledi. Kariyerimi tanınmış ve hedefleri olan bir kulüpte devam ettirmek istedim ve bu yüzden Beşiktaşı seçtim. Türkiye Ligi çok rakebetli bir lig ve bu sezon gerçektende benim açımdan zorlu bir sezon olacak. Benim le burada başka takımlarda ilgilendi ancak benim tercihim Beşiktaş oldu."

Cisse kendisine Tigana ile ilgili sorulan bir soruya ise Tigana'nın burada çalıştığını biliyordum ancak onunla herhangi bir görüşmem olmadı şeklinde cevap verdi.

ERTUĞRUL HOCA'NIN BİLGİSİ VAR
Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner ise Cisse transferi için hayırlı bir transfer yaptıklarını belirterek, bu seneki transfer politikalarını bir orta saha bir defans üzerine kurduklarını açıkladı. Kenan Öner Cisse'yi uzun bir araştırmanın ardından kadrolarına kattıklarını ve bundan 3 hafta önce Paris'e giderek bu transferi bitirdiklerini söyledi. PSG teknik direktörü Paul Le Guen'den onay alındıktan sonra Ertuğrul Sağlam'ın da onayını aldıklarını söyleyen Kenan Öner, "Ertuğrul Sağlam'ın yapılan her transferden haberi var" dedi.

"YABANCI SINIRI AYNI KALMALI"
Geçen seneki kadromuz bizim için geleceği kurmak açısından cok önemliydi diyen Öner Bu sezon da kurduğumuz bu kadronun eksik olan bölgelerine özelliklede orta saha bölgesine takviyelerde bulunduk bu doğrultuda da uzun süredir izlemiş olduğumuz Cisse'yi transferini gerçekleştirdik vebu yüzden cok mutluyuz dedi. Öner kendisine yabancı sınırlaması ile ilgili sorulan bir soruya da Kulüp olarak yabancı sınırının aynı şekilde kalmasını istiyoruz şeklinde cevap verdi.

"SIRADA BOUMSONG VAR"
Cisse'nin transferinin ardından basında çıkan yabancı transferlerinin bir çoğu masa başında yazılan haberler olduğunu ancak bunlar arasında doğru olan tek isim Boumsong olduğunu söyleyen Kenan Öner; "Bu oyuncuyla görüşmelerimizi sürüyor. Eğer uygun şartlar oluşursa bu oyuncuyu da hocamızın isteği doğrultusunda kadromuza katacağız." dedi.

Futbol Federasyonu'nun yabancı kısıtlamasını desteklediklerini belirten Kenan Öner, 6 yabancının yeterli olduğunu ve bu sene için bir değişiklik yapılmaması gerektiğimi söyledi. Türk futbolunun ilerlemesi için böyle bir değişikliğe şimdilik gerek duymadıklarına da değinen Kenan Öner, "Önümüzdeki seneler neler getirir tabi bilinmez" dedi.

Hakan Gül
01-07-2007, 16:27
Sakın karıştırmayalım bu vatandaş Dünyaca ünlü olan cisse değil..Beşiktaşın haber siteside Cisse duyunca hemen Liverpool''daki Cisse'nin resmini koydu ama sonradan değiştirdi :D:D

Meşhur Cisse budur
Only the registered members can see the link

CABBARİ
02-07-2007, 12:45
çok kaliteli bir topçu ama ilk etepta bende liverpooldaki cisse sandım ama bu cissede kalitel
beşiktaşa taraftarına hayırlıolsun

BLADE01
02-07-2007, 13:27
paylaşım için tşk

bulletfromhell
02-07-2007, 23:29
PSG'nin büyük kaybı

Fransa basını, Beşiktaş'ın yeni trasferi Cisse'nin PSG için büyük kayıp olduğunu açıkladı.

HEP GÜNDEMDE
Fransa'ya dönen Cisse, direkt olarak Avusturya kampına katılacak. Yeni siyah-beyazlının 8 Temmuz'da çalışmalara başlaması bekleniyor. Beşiktaş'ın yaptığı bu önemli transfer Fransa medyasında gündem oluşturmaya devam ediyor. Bir çok gazete ve internet sitesi Cisse'nin transferini PSG için kayıp olarak nitelendirdi. sport.fr "PSG Cisse'yi kaybetti" şeklinde yorum yaparken, morefoot.com da "Cisse artık Beşiktaş'ın" başlığını kullandı. PSG'nin resmi sitesi ise katkılarından dolayı Cisse'ye teşekkür etti.

CİSSE'DEN İDDİALI AÇIKLAMALAR
Kariyerimin en parlak yıllarını burada geçireceğim. Takımın kadrosu geniş ve oldukça kaliteli Türkiye'de sıcak karşılandım. Ortam gerçekten harika. İyi seçim olduğumu herkes görecek.

Beşiktaş'ın, Paris Saint Germain'den transfer ettiği Eduoard Cisse, yeni sezon öncesi oldukça iddialı konuştu. Geçtiğimiz gün imza atarak resmen Kartal olan Fransız ön libero, siyah-beyazlı takıma başarı için geldiğini ifade ederek, "Hem ligde, hem de Avrupa'da takımıma katkı sağlayacağım" diye konuştu. Cisse,
sözlerini şöyle sürdürdü: "Sonuçta Fransa'da başarılı bir geçmişim var ancak ben kariyerimin en parlak yıllarını Beşiktaş'ta geçireceğime inanıyorum. İsimler kaliteli ve takımın geniş bir kadrosu var"

TARAFTARA MESAJ
Türkiye'ye gelişinde çok sıcak karşılandığını belirten Fransız futbolcu, "Beşiktaş taraftarının ününü duydum. Bir an önce İnönü Stadı'nda onlarla buluşmak istiyorum. Ortam gerçekten çok iyi, uyum sorunu yaşayacağımı sanmıyorum" ifadelerini kullandı. Cisse, Beşiktaş'ın ne kadar iyi bir seçim yaptığını herkese en kısa zamanda kanıtlayacağını da söyleyerek, "Aldığım parayı hak etmek için elimden geleni yapacağım. Geldiğim ilk senemde şampiyonluk yaşamak istiyorum" iddialarıdna bulundu.