PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell Super Ligi & Milli Takım & Diğer Spor Dalları Bölümü Hakkında

Admin
02-07-2007, 17:55
Turkcell Super Ligi & Milli Takım & Diğer Spor Dalları Bölümü Hakkında Uyarı:

Bu bölümde kişisel tartışmalar yaşayan ve fanatizm kurallarını zorlayan arkadaşların futbol ve diger spor dallarına girişleri yasaklanacaktır.(Mesaj içerigini görebilirsiniz ama Mesaj yazamaz ve konu acamazsınız)Bu kararı almamızda degerli uyelerimizin forumdan tamamen ihraç edilmemesi yönunde oldugu içindir.

Biz burada kimseyi yonetmek istemiyoruz.Ama herşeyinde bir bittigi nokta oluyor.Kişisel tartışmalara ,holiganlıklar ve agza alınmayacak küfürler bu foruma yakışmıyor .Bu forumun genel amacı herkese yardım etmek ve paylaşım adına kurulmuştur..

*Spor Bölümünden Banlanan Diğer bölümlerden faydalanabilir..

bulletfromhell
02-07-2007, 18:10
teşekkür ederiz usta.....

Admin
02-07-2007, 18:13
Bakalım neler olacak cok merak ediyorum :) Futbol alanını bundan sonra

TARANTİNO
02-07-2007, 18:29
Güzel bir uygulama...küçücük şeyler yüzünden tamamen insanları kaybetmenin önüne geçilmiş olunur...sevgilerimle...:wave:

Volkan
02-07-2007, 18:59
Güzel bir uygulama...küçücük şeyler yüzünden tamamen insanları kaybetmenin önüne geçilmiş olunur...sevgilerimle...:wave:

vay ortak sen buralardasın özlemiştik seni. hoışgeldin bakalım.:clap2::

@DrAgOn
02-07-2007, 20:07
teşekkürler adminim iyi bir konuya el atmışsınız inşallah iyi olur

TARANTİNO
02-07-2007, 20:31
vay ortak sen buralardasın özlemiştik seni. hoışgeldin bakalım.:clap2::Sağol...Mehmet arkadaşımız link gösterdi...bir bakayım dedim...küçük bazı tatsızlıklar olmuş futbol yüzünden...üzüldüm bu tür tatsızlıkların yaşanmasından...neyse sorun bu şekilde olmasıyla çözüldü...vakit buldukça yine buralardayız...kolay gelsin...sevgilerimle...:wave: