PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haberler Hakkında

muzo
03-07-2007, 16:10
Arkadaşlar Türkiye'de Neler oluyor haberleri verdiğimiz zaman haberleri ayrı ayrı başlıklar la değil o günün tarihini belirterek oraya konu açalım haber vermek isteyen arkadaşlar bu başlığın altına devam etsin hem kalabalık etmemiş olur hemde haberleri açtığı zaman bütün haberleri görür.saygılar

CABBARİ
03-07-2007, 16:29
evet arkadaşlar muzo haklı karışklılığı önlemek için herkes ayrı bir kafadan konu açmasın varsa mevcut konudan devam edelim
selametle

muzo
27-07-2007, 19:32
arkadaşlar hala ayrı ayrı başlıklar altında haberler veriliyor biraz dikkat etsek

Simba
27-07-2007, 19:47
arkadaşlar hala ayrı ayrı başlıklar altında haberler veriliyor biraz dikkat etsek
Bencede

kucer06
27-07-2007, 19:48
Türkiyede neler oluyor genel bir kavram.Bence arkadaşlar baktıklarında okuyacağı konunun ne olacağını görmeliler, ona göre yorum yapmalılar.Neden konunun başlığının görünmesine karşısınız onu anlıyamadım.Ben bu forumda ne olursa olsun hep gerçeklerin tüm çıplaklığı ile yazılacağına inanıyorum.Saygılar.

muzo
27-07-2007, 22:00
Türkiyede neler oluyor genel bir kavram.Bence arkadaşlar baktıklarında okuyacağı konunun ne olacağını görmeliler, ona göre yorum yapmalılar.Neden konunun başlığının görünmesine karşısınız onu anlıyamadım.Ben bu forumda ne olursa olsun hep gerçeklerin tüm çıplaklığı ile yazılacağına inanıyorum.Saygılar.

kucer06 kardeş haberler bir günün altında toplanırsa hem okuması kolay olur öbür türlü her haber için tek tek açıp bakmak zorunda kalırsın hep bir arada olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

bulletfromhell
27-07-2007, 22:04

kucer06 kardeş haberler bir günün altında toplanırsa hem okuması kolay olur öbür türlü her haber için tek tek açıp bakmak zorunda kalırsın hep bir arada olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.
aslında ikinizde haklısınız...hem ana başlıklar Top 20 listesinde görünse hemde tek konu başlığı altında gitse süper olur...tabii teknolojik olarak bu nasıl olur ,vBulletin bunu sağlayabilirmi artık o forum ağalarının problemi....:D :D :D :D

truva55
01-03-2009, 21:46
Haber Yayın Tarihi: 01.03.2009 20:20
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı
deniz Baykal'ın, "İktidar olmuşsun; ama adam olamamışsın." sözlerine Gaziantep'ten yanıt verdi. Başbakan Erdoğan, "Benim milletim adam gibi adamı Başbakan yapar." diye cevap verdi.

Başbakan Erdoğan, Gaziantep'teki mitinginde İstasyon Meydanı'nda vatandaşlara seslendi. Başbakan, konuşmasının büyük bir bölümünde Deniz Baykal'a yüklendi.

Başbakan Erdoğan, "Baykal, dün Sinop'ta konuşuyor. Onun şahsımla ilgili kullandığı ifadeleri ben onun için kullanmayacağım. Çünkü benim aldığım edep ve terbiye dersinde bu tür bir siyasi partinin liderine, o dille konuşmak yok. Bulunduğum makam da zaten o dille konuşmaya müsaade etmez. Ama ben Sayın Baykal'a şunu söylüyorum; benim milletim adam gibi adamı Başbakan yapar. Bunu bilmesi lazım." diye konuştu.

Her ile göğüslerini gere gere gittiklerini kaydeden Başbakan Erdoğan, "Senin büyük hedeflerin var. Aydınlık yarınlara doğru emin adımlarla böyle yürüyeceğiz. Biliyorsunuz, ülkemizde çok mayınlı araziler vardı. Kastettiğim, sadece Suriye ile Türkiye arasındaki mayınlı araziler değil. 780 bin kilometrekarenin tamamını ürküten, korkutan, tedirgin eden, tehdit eden mayınlı araziler vardı.