PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkes Bakabilir (öneririm)

kucer06
04-07-2007, 23:31
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Hala çok fazla derdin olduğunu mu düşünüyorsun……?
Etrafına bak ve sahip oldukların için şükret.

Biz şanslıyız, mutlu olmak için ihtiyacımız olanından çok fazlasına sahibiz

YANSIMA_38
05-07-2007, 01:05
valla kucer kardesım baslıkta sen varsan bos bısey yoktur kesın ve kı cok guzel bıkonu ve anlamlı fotolar ne deyım yuregıne elıne dusuncene saglık yaradan yuregındekı guzellıklerı eksık etmesın rabbim sana sukurler olsun :praying:

serhat15
05-07-2007, 01:30
ah ah insalığımızdan utandırdın bizi dostum bu insanlar bu durumdayken kimse dünayda ben doğrudan yanayım diyemez herkes yalan söylüyor....

TEKNİSYEN101
05-07-2007, 06:42
eliimizdeki değerlerin kıymetini bilmeliyiz (Allaha şükürler olsun)

Hakan Gül
05-07-2007, 07:05
Biz ne peşindeyiz bu insanlar neler peşinde..Onlar o haldeyken biz halimize şükretmiyoruz ya Yazıklar Olsun bize..

halil07
05-07-2007, 09:24
sayın @hakan gül tek cümle ile özetlemiş doyumsuzlugumuzu YAZIKLAR OLSUN BİZE....

ertex74
05-07-2007, 10:09

Hala çok fazla derdin olduğunu mu düşünüyorsun……?
Etrafına bak ve sahip oldukların için şükret.

Biz şanslıyız, mutlu olmak için ihtiyacımız olanından çok fazlasına sahibiz

teşekürler çok acıklı manzara dogrusu evet bizler şanslıyız ama bu şansızlarada
yardım etmiyoruz halimize şükür edipde yerimiz de oturur bu insalar için bir şeyler yapmazsak insanlık adına insan olmazsak bizim şükür etmemize kim sevinirki kime yararki aslında burdaki kardeşlerimiz insanlık için ibrettir bu görüntüler her şeyden önce şükür etmek için degildir bu kardeşlerimizde bu üzücü durumları varken ben yardım etmek varken halime şükür edip niye köşeme çekileyim yardım etmek varken bu insanlara..

kimse kendini aldatmasın şanslı olanlar o insanlar şanssız olanlar ise bizleriz
bizlere bir şans verilmiştir bu insanlara yardım etmek için bunu yapmıyorsak
asıl bizler şansız toplumuz.:( :( :( :(

Mehmet Kaynaklı
05-07-2007, 10:18
söyleyecek kelime bulamıyorum ama insanlık bu değil :(