PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lütfen yardım

Hakan Gül
19-01-2006, 20:57
arkadaşlar birisi msn adresimi bulmuş benimle terbiyesiz terbiyesiz konuşuyo mail adresini biliyorum ne yapabilirim lütfen bir akıl verin söylediği laflar karşısında çıldırmanın üzerine vardım isterseniz msn'dede konuşuruz mail adresim
hakan_gul@supersatforum.com

eraslan
19-01-2006, 21:09
yasakla o kişiyi...o kişinin kullandıgı adın üzerine gel sag tıkla engelle..

Hakan Gül
19-01-2006, 21:20
yasakla o kişiyi...o kişinin kullandıgı adın üzerine gel sag tıkla engelle..
ama ben ismini bulmak istiyorum onun için değişik bir çare lazım yinede teşekkürler:victory:

umsado
19-01-2006, 21:50
ama ben ismini bulmak istiyorum onun için değişik bir çare lazım yinede teşekkürler:victory:

Kardeşim ismini bilmek niye bukadar önemliki engelle işte bidaha seni rahatsız edemez.

Hakan Gül
19-01-2006, 22:19
Kardeşim ismini bilmek niye bukadar önemliki engelle işte bidaha seni rahatsız edemez.
ama bi kere rahatsız etti ve bunun bedelini ödemek zorunda herşeyin sandığı kadar kolay olmadığını bilmesi gerekir ve bilecekde

umsado
19-01-2006, 22:23
ama bi kere rahatsız etti ve bunun bedelini ödemek zorunda herşeyin sandığı kadar kolay olmadığını bilmesi gerekir ve bilecekde

Tamamda kardeşim bazen haklı olduğun yerde haksızda görünebilirsin.Adımlarını ona göre at.Ben abiniz olarak hiç kimsenin başına bir kötülük gelmesini istemem.Sevgiler

Hakan Gül
19-01-2006, 22:28
Tamamda kardeşim bazen haklı olduğun yerde haksızda görünebilirsin.Adımlarını ona göre at.Ben abiniz olarak hiç kimsenin başına bir kötülük gelmesini istemem.Sevgiler
beni düşündüğün için teşekkürler abi sen kafanı yorma
saygılar sevgiler