PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçenin yeni kadrosunu nasıl buldunuz? Tekrar şampiyon olabilirmi?

Pasilobus
07-07-2007, 15:46
arkadaşlar fenerbahçenin yeni kadrosu nasıl kanaryam bu senede şampiyon olabilirmi
carlos sizce nasıl çıkacak bizim takıma yada ülkemize ayak uydurabilecekmi?

kanaryam1950
07-07-2007, 17:38
isimler önemli değil paf takımlada çıksak şampiyon oluruz.:8[1]: :bangin:

CABBARİ
07-07-2007, 17:44
carlos çok yetenekli bir futbolcu ama hala ben bu ülkedeki futbola ayak uyduracagını sanmıyorum daha önce örnekleri görüldü kaç kişi geldi geçti hepsininde şikayeti ülkedeki futbol kalitesi!!!

bulletfromhell
07-07-2007, 17:45
böyle kalitesiz bi ligde şampiyton olsan ne olmasan ne...avrupada iş yaparmı ona bakalım....

laykın27
07-07-2007, 18:36
ben bir fenerbaheli olarak bu seneki transferleri beğenmedim neden diye sorucak olursanız iyi bir forvete ve tuncayın yerini dolduracak kanatlardan bindirecek futbolcuya ihtiyacımız var ve artı olarak galatasaray bu sene çok akılı transfer yaptı bence bu sene çok idalı bir hava estirecek bizim derhal bir etkili forvete ihtiyacımız var kim ne derse dedin fenerin bu seneki transferleri bir fenerbahçeli olarak beni tatmin etmedii

zabataygatör
07-07-2007, 18:56
lig bence heycanli ve kaliteliydi son 2. macta sampiyon belli oldu son mactada kume dusen iki takim belli oldu..taraftar tuttugu takim sampiyon olamayinca lig kalitesiz gibi sonra sampiyon olsak neolur gibi konusmalar yapiyorlar..carlosa gelince oynamasada olur fenere yaptigi reklam yeter.ayrica klubede cok para kazandircak.fenerbahcede hersene aldigi futbolcu kiyaslamaya maruz kalir neden acaba.birde her yeni gelen futbolcu alex le kiyaslanir.alex tende iyi diye:nono: :nono: :bangin: :bangin:

bulletfromhell
07-07-2007, 19:07
lig bence heycanli ve kaliteliydi son 2. macta sampiyon belli oldu son mactada kume dusen iki takim belli oldu..taraftar tuttugu takim sampiyon olamayinca lig kalitesiz gibi sonra sampiyon olsak neolur gibi konusmalar yapiyorlar..carlosa gelince oynamasada olur fenere yaptigi reklam yeter.ayrica klubede cok para kazandircak.fenerbahcede hersene aldigi futbolcu kiyaslamaya maruz kalir neden acaba.birde her yeni gelen futbolcu alex le kiyaslanir.alex tende iyi diye:nono: :nono: :bangin: :bangin:
ben kriterimi koydum...avrupa da f.bahçe iyi bişeyler yaparsa yaptığı yatırımın karşılığını almış demektir...canı gönülden de alkışlarım...yok eğer amaç sırf türkiye ligi içinse gereğinden fazla harcama yapmıştır,ligin kalitesi belli,her halükarda fener zaten kafaya oynar...anlaşılmayan bişey varmı????

CABBARİ
07-07-2007, 19:23
bence tuncayın yeri zor doldurulur
çok kaliteli ve yerinde oynayan bşr futbolcuydu
sadece göze batan tek transfer carlos gerisi bence çok fazla göze batmıyor
selametle

katliam_290
07-07-2007, 21:52
galatasaray dikiş tutturursa şampiyon olur bizim kadro daha iyi ama hoca kadrodan önce gelir bence.zico lig için yeterli olabilir ama avrupa hayır lig içinde endişeliyim....

Pasilobus
10-07-2007, 12:03
Only the registered members can see the link

Fener Zigic’i istedi
Kanarya'da her ne kadar Zico forvete ihtiyacı olmadığını söylese de yönetim golcü arayışlarını sürdürüyor. Yabancı kararını bekleyen ancak umduğunu bulamayan sarı-lacivertliler B planını devreye sokuyor. Yönetim, Kezman’ın çok övdüğü ve alınmasını istediği Santander’in golcüsü Zigic’e yöneldi. Daha önce de listede olan Sırp forvet için kulübü 10 milyon Euro civarında bonservis ücreti istiyor. F.Bahçe ise Kezman’ın aracı olduğu ve ikna ettiği Zigic’e karşılık kulübüne Deivid ve artı para öneriyor. Menajer Bayram Tutumlu’nun da devrede olduğu bu transfer için Santander Kulübü’nün yanıtı bekleniyor. Sarı-lacivertlilerin 2.02 boyundaki Zigic’i alarak forvet konusunu da tatlıya bağlamak istiyor. Bu transferin bir hafta içinde netleşmesi bekleniyor.

carlos32
27-07-2007, 19:14
kesin şampiyon ama süper lig şampiyonluğu bizi doyurmuyor esas amaç avrupa kupaları olmalı.

sevgiler arkadaşlar

bulletfromhell
27-07-2007, 19:21
kesin şampiyon ama süper lig şampiyonluğu bizi doyurmuyor esas amaç avrupa kupaları olmalı.

sevgiler arkadaşlar
her halükarda zaten ligde kafaya oynar....ancak bu kadro şampiyonlar ligine yetmez...alex,kezman,deivid,edu,lugano şampiyonlar ligi düzeyinin adamları değil....bunların yerine daha iyisini almaları lazım....roberto carlos ve appiah ise fenerin içindeki en üst düzey adamlar...ama 2 kişi yetmez....yok eğer kadro böyle kalırsa fener şampiyonlar liginde gruptan biraz zor çıkar...belki uefa hakkını elde edebilir...ondada maximum çeyrek final oynar....ligdede zaten kafaya oynayan bi takım...

CABBARİ
28-07-2007, 10:29
daha henüz yeni transfer carlosu göremediktakıma uyumunu bir görebilirsek daha net konuşabiliriz
selametle

Pasilobus
02-08-2007, 16:03
carlos yavaş yavaş ısınıyor ligin ilk 5 haftasında milleti şoka sokacak

aziz
31-08-2007, 14:44
bu sene bizi kanser edecek bu fener hiç televizyonun karşısın geçip rahat rahat bir fener maçı izleyemeceğim çölene kader ne yapalım bu da fenerlilerin kaderi

zabataygatör
31-08-2007, 17:44
zico daumdan ve m.denizliden daha iyi goruntu cizdi avrupada .cok karamsar olmamak lazim.bu sene daha farkli olucak.carlosta bence zamanla katkisi buyuyecek

ayran
31-08-2007, 19:13
feberbahçe kadrosunu ancak zaman gösterecek iyimi değilmi carlos ayak neden uydurmasın'ki uydurur uydurur öğrenir canım..:wave:

antigs28
31-08-2007, 20:03
bence bu sene fenerin işi zor gibi.....

CABBARİ
01-09-2007, 10:14
birşey dikkatimi çekti kezmanın yanına uzun boylu bir forvet koysalar ligde kezman en az 30 gol atar
selametle

pencere77
02-09-2007, 13:48
semih'te lazım takım içinde forvete.bence iyi golcü.carlos ta iyi transfer şua na kadar gördüğüm.şampiyon olabilir.

Pasilobus
05-09-2007, 14:32
son 2 maçtır bende colin kazımı begeniyorum:

bodur
20-09-2007, 17:07
bu takıma acilen beşiktaş tan nobre ve rüştü alınmalı..bizim bütün sorunumuz kaleci ve santrafor...

CABBARİ
20-09-2007, 17:53
bu takıma acilen beşiktaş tan nobre ve rüştü alınmalı..bizim bütün sorunumuz kaleci ve santrafor...

rüştü değilde nobre dediğine katılırım
selametle

pencere77
20-09-2007, 18:55
Roberto Carlos Bence çok Iyi Oynuyor

kanaryam1950
20-09-2007, 19:47
ŞAMPİYON FENERBAHÇE:rockon:

hallederiz
20-09-2007, 20:20
8 tane yabancısı olan bir takım istemiyoruz

kanaryam1950
20-09-2007, 20:43

istemiyorum desen daha iyi olacak:)

ESES-58
20-09-2007, 20:51

gerekçeniz nedir

kanaryam1950
20-09-2007, 20:53
galatasaraylı olması olabilir mi?:)

hallederiz
20-09-2007, 20:59
galatasaraylı olması olabilir mi?:)
tüm takımlarda bu kadar yabancı oyuncu olmasına karşıyım bence en iyisi yerli futbolcu ve yerli teknik adamdır

ESES-58
20-09-2007, 20:59
belkide odur,belkide ekonomik güçtür,gerçi mirasmı kaldı hazinemi buldular bilmiyorum ama epey kalite ayarı iyi topçu aldılar.ama milliyetçi söylemle düşündüyse bu bir milli takım değil bir klüp takımı.galiba kompleksler ağır basıyor

kanaryam1950
20-09-2007, 21:01
yerli olması konusunda bende hemfikirim ama olmuyor.alexsiz,hagisiz,r.carlossuz kısacası yabancısız olmuyor.

ESES-58
20-09-2007, 21:04
tüm takımlarda bu kadar yabancı oyuncu olmasına karşıyım bence en iyisi yerli futbolcu ve yerli teknik adamdır

saygı duyarım. ama dediğim gibi bu bir milli takım değil,bir pazar meselesi.bakın ünlü kulüpler japon alıyor sırf forma için.tv,reklam ,kariyer vs düşünürsek bu bir büyük pazar herkes pay için uğraşıyor.ayrıca günlük tüketim ve temel ihtiyaç maddelerimizin bile çoğunluğu yabancı.olaya ekonomik bakalım rekabet olarak düşünelim.

Pasilobus
05-10-2007, 17:45

sen istesende istemesende avrupada oldugu üzere türkiyedee fenerbahçede yabancı futbolcu var!!