PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herve Tum resmen Bursalı

MusaKa92
11-07-2007, 09:37
Herve Tum resmen Bursalı

Bursaspor'un yeni transferi Herve Tum, kendisini 2 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllığına yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Atatürk Stadı'nda gerçekleşen imza töreninde Tum, stada gelen 200'ü aşkın taraftarın önünde resmi sözleşmeye imzayı attı.
Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu, tören öncesi yaptığı konuşmada, Bursaspor için yeni bir sayfa açtıklarını, yalana, dolana ve talana son verdiklerini söyledi. Bursaspor'a hizmet için var güçleriyle çalıştıklarını dile getiren Karasu, taraftarlara şöyle seslendi:
''Benim taraftarım sizlersiniz. Hepinizi memnun edemeyeceğimi çok iyi biliyorum, ama Bursaspor için iyi şeyler yapacağımıza, bunun için çok çalışacağımıza inanın. Bugün itibariyle kulübün borçlarını ödedik. İlk yabancı transferimiz Tum çok iyi futbolcu. Teknik heyetin raporu doğrultusunda takıma gerekli takviyeler yapılacak. En iyi ve kaliteli oyuncular alınacak."
Kamerunlu futbolcu da Bursa'da çok iyi karşılandığını, taraftarların gösterdiği ilgiye çok şaşırdığını dile getirerek, ''Ben de bu ilgi ve sevgiye layık olmaya çalışacağım. Takım olarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Umarım bu güzel taraftara bir kupa hediye ederiz"dedi.
Herve Tum, daha sonra stada gelen taraftarları selamladı. Bu arada küçük bir taraftar Tum'a çiçek verdi.