PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lincoln'ün sabrı taştı !..

JeTMasTeR
17-07-2007, 09:14
Only the registered members can see the link

Galatasaray'ın yeni transferi Brezilyalı yıldız Cassio Lincoln, sonunda dayanamadı, kendisini İsviçre ve Almanya'daki hazırlık maçlarında oynatmayan hocası Karl Heinz Feldkamp'ın kapısını çaldı.

Duisburg'ta takımın kamp yaptığı otelin lobisinde, Alman teknik adamın yanına giden sambacı yıldız, "Hocam artık oynamak istiyorum. Bir tek ben forma şansı bulamadım. Beni ne zaman oynatacaksınız?" diye sordu. Basın mensuplarının oynanan üç hazırlık maçında sorduğu tanıdık soruyu bir kez de yıldız oyuncusu için cevaplayan 73 yaşındaki tecrübeli hoca, "Hayır, şimdi oynayamazsın. Sabırsızlandığını biliyorum ama kendini İstanbul'a sakla" dedi.

Feldkamp'ın verdiği bu cevapla bir hayli morali bozulan Brezilyalı yıldızın üzgün bir şekilde masadan kalktığı ve odasına gittiği öğrenildi. Sambacı yıldızla daha sonra bir kez daha özel bir görüşme yapan Alman hocanın, Lincoln'e moral vererek, "Senin nasıl bir futbolcu olduğunu zaten biliyorum. Bu kampta önemli olan seni değil diğerlerini görebilmem. Çalışmaya devam et ve biraz daha bekle. İstanbul'daki muhteşem taraftarı tribünlerde görünce ne demek istediğimi anlayacağından eminim" diye konuştuğu bildirildi.

temel50
17-07-2007, 09:36
hoca bilir işini

draculu45
17-07-2007, 11:06
sabreden derviş muradına ermiş

CABBARİ
18-07-2007, 11:43
yaw adam sakat neden oynatsınki!!!!
medya yine saçmalamaya başladı
selametle