PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çekilişler gerçekten doğrumu?

banshee8831
18-07-2007, 00:52
mrb arkadaşlar.son zamanlarda kampanyaların artması ile aklıma birşeyler takıldı size sormak istedim.katılıp katılmamayı çok düşündüm ve bunu size sormayı düşündüm.

örneğin magnum,çekiliş ile lamborghini gallardo veriyor.peki bunu gerçekten veriyormu?bu işlerde gerçekten noter huzurunda çekiliş yapılıyormu?noteri geçelim gerçekten bir çekiliş yapılıyormu yoksa işin içinde torpil fln olabilirmi?
peki hadi diyelim bunu kazandık ve bizim haberimiz yok yani kazanıp kazanmadığımıza bakmayı unuttuk.kıllık yapıp bizene diyip ilgilenseydi diyip direk yedek talihliye geçermi?yada bunuda geçiyim ben hiç böyle bir çekilişten kendisine araba yada eşya çıkan bir tanıdık görmedim sizin böyle bir tanıdığınız varmı?biliyorsanız nasıl aldı arabayı?alırken ücret ödeniyormu?

valla sorularım bitmiyor :D aklımda baya soru işaretleri var.bunları öğrenirsem bu çekilişlere bende katılmak isterim.yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler :D

banshee8831
18-07-2007, 16:23
yaf 1 kişi bile çekilişten anlamıyormu bilgilendirin beni :D

bulletfromhell
18-07-2007, 16:28
güzel kardeşim türkiye'de her türlü film fırıldak dönebilir...işin bu tarafından bakarsan güvenilmez tabiiki...öte yandan MPİ ve noter gözetiminde çekilişler yapılıyor denilmekte...peki onlar ne kadar güvenilir bilmiyorum...onun için kafana takma bunları...ye dondurmanı gönder şifreni...belkide sana çıkar...

KAON-TR™
18-07-2007, 18:26
Alacağınız araçların vergileri talihli tarafından ödenir buda bizi aşar lamborghini nin vergisini ödeyecek param varsa zaten çekilişe katılmam:)

eraybal
18-07-2007, 19:08
kazanırsan adrsıne teblıgat yapılır ve telefonla bılgı verılır.zaten sıtede şu an uçak bıletı kazanan 1.hafta talıhlılerı var.ayrıca yedek lıstede verılmış durumda.eger o arabayı kazanırsan allah şansını bol etsın vergılerını odemeden çok rahatlıkla satabılırsın.ve sattıgın parayla çok rahatlıkla konfolu bır araba alır ve artna parayla sıgortasını vergısını vs odersın.iş ki çıksın gerısı kolay..saygılarımla.

yalcinticaret
18-07-2007, 19:24
abi diyelim kazandın vergisini ödeyecek paran yok ama yıne bu işten kazançlı çıkabilrisin daha arabayı almadan bir başkasına satabilrisin piyasa değerinin yarısına bile satsan arabayı vergide ödenir kazanç ta sağlanır hele bi çıksın gerisi kolay

banshee8831
19-07-2007, 00:15
hmm akıllıca fikirler var. en iyisi alıp satmak çünkü vergisi yıllık 11 milyarmış :D