PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cassano Fener'e olumlu baktı

DEJAVU®42
18-07-2007, 16:36
Only the registered members can see the link

Cassano Fener'e olumlu baktı
Real Madrid'in yeni teknik direktörü Schuster, gelir gelmez bir çok yıldız oyuncuya tırpanı vurdu. İşte bu yıldızlardan birisi de Roma'dan büyük umutlarla alınan Cassano. İtalyan yıldızı kadroda istemeyen Schuster'in raporu doğrultusunda satışa koyan R.Madrid kulübü teklifleri değerlendiriyor. Cassano için başta Inter ve Roma olmak üzere bir çok kulüp sıraya girdi. Ancak F.Bahçe Cassano'yu renklerine bağlamak için tüm imkanları seferber etti.

Transfer Komitesi Cassano için R.Madrid'le görüşmelere başladı. R.Carlos'un menajeri Dino Pasaliç'ten bu transfer için yardım istendi. Pasaliç hem Cassano, hem de Transfer Komitesiyle birlikte Madrid kulübüyle temasa geçti. İtalyan oyuncuya F.Bahçe'nin teklifi iletildi. R.Carlos, eski takım arkadaşıyla konuşarak " Hemen gel. Burası muhteşem bir kulüp. İstanbul'a da bayılacaksın" dedi. Cassano bu ani gelişmeler karşısında çok şaşırdı. İtalyan yıldız F.Bahçe'ye gelebileceğini söyledi. Transferin bir iki gün içerisinde gerçekleşeceği belirtiliyor.

bulletfromhell
18-07-2007, 16:39
çok zor ihtimal...cassano çok değerli ve genç bir oyuncu...ayrıca bugüne kadar türkiyeye gelmiş tek italyan oyuncu bir dönem beşiktaşta kiralık oynayan federico giunti dir...italyan oyuncu getirebilmek çok zor...

kanaryam1950
18-07-2007, 19:47
çok zor ihtimal...cassano çok değerli ve genç bir oyuncu...ayrıca bugüne kadar türkiyeye gelmiş tek italyan oyuncu bir dönem beşiktaşta kiralık oynayan federico giunti dir...italyan oyuncu getirebilmek çok zor...

arkadaş sanki italyan futbolcuların menajeri...........:puah: :puah:

bulletfromhell
18-07-2007, 20:47
arkadaş sanki italyan futbolcuların menajeri...........:puah: :puah:
terbiyesizlik yapma...haddini bil...otur oturduğun yerde....

kanaryam1950
18-07-2007, 21:01
arkadaşım sözlerine dikkat edermisin

bulletfromhell
18-07-2007, 21:09
arkadaşım sözlerine dikkat edermisin
ben nasıl konuşacağımı herkesten iyi bilirim...amma velakin kendince espri yapıp dalga geçtiğini düşünmen sadece seni bağlar...fakat bunları herkese açık bi ortamda üstelik benim yazıma alıntı yaparak yazarsan o zaman bu benim için bağlayıcı olur ki; işte o zaman kime ne konuşacağımı hiç kimseye sormam....

kanaryam1950
18-07-2007, 21:13
italyan oyuncuların gelmeyeceği konusunda önyargılı konuştuğundan yazmıştım.kırdısaym affola dostum

bulletfromhell
18-07-2007, 21:22
italyan oyuncuların gelmeyeceği konusunda önyargılı konuştuğundan yazmıştım.kırdısaym affola dostum
ön yargı değil...istatistiki olarak bu böyle....üstelik italyan oyuncuların çoğu serie A da yada serie B de oynuyor...yurtdışında oynayan italyan oyuncu sayısı çok az...kolay kolay italyan futbolcular Serie A gibi bir vitrinden ayrılmak istemiyorlar,ayrılanlarda pek başarılı olamıyor dışarıdaki liglerde...cassano ve diğer italyan oyuncular yaşları geçse bile daha alt düzeyde bir ligi pek tercih etmiyorlar...bunların hepsini alt alta topladığımızda bunun ön yargı olmadığı görülür...selametle

Hakan Gül
18-07-2007, 23:56
Forum kurallarına göre hareket edelim.Polemik kesinlikle yasaktır tekrarı olmasın lütfen.