PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bastı bastı paraları :)

alemci_1987
21-07-2007, 00:40
DENİZLİ - Denizli'nin Çivril ilçesinde marangozluk yapan Osman Kaplan'ın şansı 1999 yılında döndü. Ödeyemediği çekler yüzünden cezaevine giren Kaplan, namı diğer 'Loto Osman', çıktıktan iki gün sonra, Sayısal Loto'dan 340 milyar lira kazandı.
Büyük ikramiyenin ardından eşinden ayrılan, lüks bir hayat sürdürüp sürekli âşık olan ve 'kayıp akrabalarına kavuşan' Kaplan, üç yıl içinde servetini bitirip başladığı yere döndü. Üstelik sadece 340 milyarlık ikramiyenin dibini görmekle kalmadı... Son üç yılda Sayısal Loto'da 20 kez beş tutturan 'Loto Osman', 'paranın nasıl bittiğini kendisinin de anlamadığını' söyledi. Yaşamını Sayısal Loto'ya endekslediğini belirten Kaplan, "Çivril şahittir. Üç yılda 20 kez beş tutturdum. Benim yeryüzündeki tek güvencem Sayısal Loto. Sayısal Loto'yu çıkaranlar sağolsun. Param bitme noktasına geldi, ancak hiç moralimi bozmuyorum. Nasılsa yakında yine büyük ikramiyeyi kazanacağım" dedi!

'Gizemli milyarder'
Çocukluk arkadaşları da Kaplan'ın yeniden büyük ikramiyeyi kazanacağına inanıyor: Tünay Yazıcı, Çivril'de birçok fakiri sevindirdiğini belirterek, "Osman, yine zengin olacak. İnanmamak elde değil. Kim 20 kez beş tutturuyor. Müthiş şanslı" dedi. Turgay Sarı da, Osman Kaplan'ın 'gizemli biri' olduğunu belirterek, "Osman yine milyarları tutturacak. Buna Çivrilli şaşırmaz" dedi.

Orta Asya'dan hısım!
Para, 40 yaşındaki Osman Kaplan'ın hayatını bir anda değiştirdi. İki çocuk babası talihli, önce iki daire verip eşinden boşandı, kendisine de Volkswagen Passat marka otomobil aldı. "Sayısal'dan para çıkar çıkmaz, çok beğendiğim şarkıcı Pınar Şirin
ile nişanlandım" diyen 'Loto Osman', İzmir Hilton Otel'de görkemli bir nişan yaptı. Törene 20 milyar lira harcayan Kaplan, altı ay sonra nişanlısından ayrıldı. Yeni aşklar birbirini kovaladı...
'Loto Osman hikâyenin kalan kısmını da şöyle anlattı: "Daha sonra akrabalarım çoğaldı. Önceleri borç para isterim endişesiyle herkes benden kaçarken, ikramiyeden sonra neredeyse bütün Çivril akrabam oldu. Kars, Kayseri ve Zonguldak'tan bile akrabalarım çıktı. Ben nereden akraba olduğumuzu anlayamadım, ama onlar Orta Asya'ya kadar uzanıp bir yerlerden tutturdu! O kadar yol kat edip gelmişler diye, her birine 150-200 milyon lira para veriyordum. Çok sayıda fakir gencin düğününü yaptım. Emniyet, jandarma, milli eğitim gibi resmi kurumlara, güneş enerjisi, bilgisayar sistemleri kurdurdum. Sürekli âşık oldum. Para varken aşk da güzeldi. Para bitti, aşklarım da bitti."

Şimdi İse arabası ve evi gitti nette gezerken buldum

CABBARİ
21-07-2007, 10:15
eeeeeeee haydan gelen huya gider bu kadar basit
demekki bu adamın bu dünyadaki imtihanıda sayısal lotoymuş
selametle

temel50
21-07-2007, 10:53
parayı kulanmasını bilecen bida..... bulursu altıyı

CABBARİ
21-07-2007, 11:00
sevgili temel50 yazdıgımız mesajlara dikket edelim bizim foruma yakışmıyor!!
selametle

bulletfromhell
21-07-2007, 11:32
e öyle tabi...şans kapıyı 1 kere çalar...hayra kullanmazsan çar çur olur gider...

CABBARİ
21-07-2007, 11:36
o parayı bana verse i,kiye katlardım be yaw:)
borsada çoksaglam bir kağıt biliyorum yatırırdık tühhhhh

alemci_1987
21-07-2007, 13:32
@cabbarİ Banada SÖylermİsİnİz Hangİ KaĞit