PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Feldkamp'tan yeni operasyon sinyali

JeTMasTeR
25-07-2007, 16:41
Only the registered members can see the link

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dün (A) takım kadrosundan çıkarılan Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan'ın ardından kadrodaki azaltmanın devam edeceğini söyledi.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan sabah antrenmanının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Feldkamp, ''Kadroda azaltmaya gideceğimizi daha önce söylemiştik ve dünkü isimler için gerekli açıklamayı Adnan Sezgin yaptı. Biz hala 29 kişiyle çalışıyoruz. Sakatlıklarından dolayı bizimle birlikte çalışamayan 4 oyuncu daha var. Tabii ki kadroda yine azalma olacak'' dedi.

Takımı istediği seviyeye oturtana kadar elindeki oyuncuları değerlendirmek istediğini anlatan Alman çalıştırıcı, ''Bazen sayıyı azaltma açısından iyi oyunculardan bile ayrılmamız gerekebilir. Kadroyu mecburen azaltmamız gerekecek. Buraya geldiğimde takımda 36 oyuncu vardı. Avrupa'nın hiçbir takımında hiçbir hoca sezona 36 kişiyle başlamaz. Bu konu benim için kolay değildi, ama sonuçta benim çözmem gereken bir konuydu. Artık geleceğe bakıyoruz'' diye konuştu.

''GİDENLER İÇİN KARARI BİZ VERDİK"
Feldkamp, (A) takımdan gönderilen isimlerde yönetimin etkisi olup olmadığının sorulması üzerine, şöyle konuştu: ''Yönetimin bununla ne ilgisi var. Yönetim hiçbir antrenmanı izlemedi. Bu tamamen teknik heyetin kararıdır ve teknik heyet de aldığı kararları yönetimle paylaşır. Futbolcularla çalışacak olan yönetim kurulu değil.''

headend
27-07-2007, 02:15
yakında kendi gider ..gidişat onu gösteriyor zaten ..40 lık adamı tkımda tut ..20 likleri gönder ..yaşlılık işte ..yaşdaşlarını kolluyor....

zabataygatör
27-07-2007, 06:13
necati ve kabze gibi forvetleri yollucaksan niye lincoln gibi pasor oyuncu aldiniz anlamadim.

@DnA
27-07-2007, 06:27
necati ve kabze gibi forvetleri yollucaksan niye lincoln gibi pasor oyuncu aldiniz anlamadim.

ikiside beceriksizde ondan:warn: :warn: adamlar hazırlık macında bir gol bile atamadı hasanın ozellikle kacırdgı goller adamı delirtir bence dogru karar Ama cihan haspolatlı zaten galatasaray a yakısmıyan bil Futbolcuydu gonderilmesi en dogru kişiydi oynadıgı 5 sezonda neredeyse hiçbirşey yapmadı:mad2: