PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25/07/2007 Türkiye'de Neler oluyor

kucer06
25-07-2007, 22:56
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

PKK'ya silah sağlayan Türk
25 Temmuz 2007 Çarşamba 12:37
PKK'ya, bir Türk işadamının silah sağladığı iddia edildi. Peki bu iş adamı kim?

Ocak'ta Başbakan Erdoğan’ın “PKK’nın elinde ABD menşeli silahlar var.'' demesiyle başlayan ve üç PKK itirafçısının Kandil Dağı’ndaki kampa iki ABD zırhlı aracının silah getirdiğini söylemesiyle devam eden takip ve soruşturma sürüyor. Terör örgütü PKK'ya sağlanan silahların kaynakları gündemdeki yerini koruyor. Aksiyon Dergisi'nde yer alan Haşim Söylemez'in haberinde eli kanlı terör örgütüne silah sağlayanlar içinde bir Türk'ün de olduğu iddia ediliyor. Haberde PKK cephaneliğinde Türkiye dahil 31 ülkeye ait silahlar bulunduğu belirtiliyor.

İşte Söylemez'in haberinden çarpıcı ayrıntılar:

Terör örgütü PKK’ya silah sağlayan ülkelerden birinin İsrail olduğu iddia ediliyor. Peşmergeye askerî eğitim veren İsrail askerlerinin MOSSAD üzerinden çoğu zaman terör örgütüne de silah sağladığı belirtiliyor. PKK’ya Rusya’dan da silah geliyor; ama bunun Rusya yönetimiyle alakası yok. Silah desteği, Rus mafyası tarafından gerçekleştiriliyor. Rus mafyasının yıllardır PKK’ya silah sağladığı istihbarat birimlerince de doğrulanıyor. PKK ile Rus mafyasının silah alışverişinde bir Türk’ün olduğu da ileri sürülüyor. “President Turk-Başkan Türk'' adıyla anılan bu Türk’ün kimliğini Türk istihbarat birimleri uzun süredir araştırıyor. Ama bu konuda henüz ciddi bilgi elde edilebilmiş değil. Ancak bu kişinin Türkiye’de önemli işlere imza attığı tahmin ediliyor. İddiaya göre PKK ile Rus mafyasını ‘President Turk’ tanıştırmış. Terör örgütüne silah taşıyan Rus mafyasının içinde olduğu belirtilen ‘President Turk’un aynı zamanda oldukça varlıklı biri olduğu dile getiriliyor."

bulletfromhell
25-07-2007, 23:00
valla bana biraz değişik bi haber gibi geldi...sanki birilerine mesaj vermeyi amaçlayan şifreli bi haber gibi....bu haberin ardı gelmezse bilinki mesaj yerine ulaşmış,herkes çorbasını doğrultmuş,istediği avantayı koparmıştır...bekleyip görelim...

kucer06
25-07-2007, 23:07
Yani haberi aksiyon dergisinin yazarı yapınca banada biraz öyle geldi ama birazda kurtlar vadisinden filan ilham alıp derginin reklamı içinde yazmış olabilir.Bence bir Türk evladı gayrı meşru işlerle uğraşsa bile bu şerefsizliği yapmaz diye düşünüyorum,düşünmek istiyorum.

zabataygatör
26-07-2007, 00:36
boyle birsey varsa cok yazik .bu adi nasil yetismis hayret

feyzi58
26-07-2007, 02:25
sizlerin yazdiklari dogru yanlis meclisde bunlarin vahdeddin gibi satilanini daha cok duyariz eyalatada boleriz cunku satandan soramiyorsak sonu mechul

EFE_KENTLİ
26-07-2007, 08:41
şerefsiz çok tek pkk yı değil yandaşlarınıda asacan soysuz köpeklerin alayını kesecen yargı margı hikaye ATA'mızın kemikleri sızlıyordur bu şerefsizler meçlisde

hallederiz
26-07-2007, 09:00
biz amerika ile sözde dost geçinmeye hala devam edelim başımıza daha neler gelecek

oscarrr_18
26-07-2007, 09:36
ya siz bırakın amerikayı neyi baksanıza emekli askerler assubaylar bunlarda bile cephane çıkıyor ilk önce içimizdekileri bir temizleyelim

YANSIMA_38
26-07-2007, 12:22
kım bılır neler donuyo evet enteresan bı haber artı dogruysa bu haber o kısının turk oldugundan suphe duyarım ben kanında bı bozukluk vardır anlatabıldım umarım....