PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SupersatForum'a Teşekkür

Bora44
29-07-2007, 00:04
Öncelikle,
Sayın Serkan Yılmaz'a Bir Hayat Kurtaralım mı? (Only the registered members can see the link) diyerek,içinde bulunduğumuz zor durumu siz kardeşlerimize yansıtmış olmasından dolayı teşekkür ediyorum.

Sizler destek verdiniz,sevgili kardeşim Serkan Yılmaz ve Kosavalı® oldukça fazla çaba sarfettiler,destek oldular.Kendilerine ne kadar teşekkür etsem yinede az kalır,
Teşekkür ederim Serkan Yılmaz ve Kosavalı®.Yüce Allah,size,sevdiklerinize ve sizleri sevenlere zeval vermesin.

Ve siz SupersatForum üyeleri,
Ödül Avcısı
Mehmet Kaynaklı
CABBARİ
uzunarif
köroğlu
dilay11
tanmurat
banshee8831
ömer yazıcı
resul1967
özelektronik
nebioz
VDOGAN
anthony99
BUTUNE
fenerliufuk
MURATEXC
zeynep34
wand
ertex74
EFE_KENTLİ
SatelliteHero
hakanbek
pencere77
Sela_Sela
snark333
western32483
emmi
ayran
COEMAR
katliam_290
alksoft
forestry
armagan48
atmaca28
runida
ebatmaca
007jaws
ALAATTİN
Hakan Gül
orsa
gamber
yusufkirec
karadenızlı

Bu ciddi duruma kayıtsız kalmadınız,ilgi gösterdiniz.Gösterdiğiniz ilginin ve desteğin bereketli yağmurlar şeklinde sizlere yağmasını Yüce Allah'tan diliyorum.
Herbirinize,bugüne kadar bizleri yalnız bırakmayıp,maddi ve manevi olarak yanımızda olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Konuyla ilgili güncel durumu ve gelişmeleri herzaman Haberler (Only the registered members can see the link)den takip edebilirsiniz.

Selam ve sevgilerimle.

Simba
29-07-2007, 00:06
Biz sizlere teşekkur ederiz bora 44 arkadaşımız umarım sonuca ulaşırsınız.Herzaman yanınızdayız..:45:

Admin
29-07-2007, 00:28
Elimizden gelen yardımı @ bora44 herzaman yapacagımızdan emin olabilirsiniz.Konuya ilgi gösteren ve yardımlarını esirgemeyen tum supersat uyelerine teşekkur ederiz.Umarım yine katılım olur