PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yetkili arkadaşlar yardım

YARALIYÜZ
03-08-2007, 09:26
Arkadaşlar posta kutumu dolduran bana göre gereksiz ve beni rahatsız eden e-mail'leri almak istemiyorum bunun için ne yapılması gerekiyorsa lütfen yapın yada benim üyeliğimi silin zira e-postama gelen benim için bu mesajlardan daha fazla gereklilik ve önem arzaden mesajlarımı çoğu zaman okuyamaz oluyorum.Şimdiden ilginize teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim.

hallederiz
03-08-2007, 09:33
forumda kontrol paneline gir oradan seçenekleri düzenle gir orada Yöneticilerden E-posta Al kutusundaki işareti kaldır tamamdır

Admin
03-08-2007, 09:34
Arkadaşlar posta kutumu dolduran bana göre gereksiz ve beni rahatsız eden e-mail'leri almak istemiyorum bunun için ne yapılması gerekiyorsa lütfen yapın yada benim üyeliğimi silin zira e-postama gelen benim için bu mesajlardan daha fazla gereklilik ve önem arzaden mesajlarımı çoğu zaman okuyamaz oluyorum.Şimdiden ilginize teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim.

:rtfm::rtfm::rtfm:Only the registered members can see the link

spil45
03-08-2007, 09:36
formda kontrol paneline gir orada secenekleri düzenle de posta alım yerlerindeki işaretleri kaldır birdaha posta gelmez

YARALIYÜZ
03-08-2007, 09:38
Nezaketin için teşekkürler @hallederiz
Sanada teşekkürler @serkan yılmaz ama daha agresiflik içermeyen smile kullanabilirdin kanaatindeyim

Admin
03-08-2007, 09:42
Nezaketin için teşekkürler @hallederiz
Sanada teşekkürler @serkan yılmaz ama daha agresiflik içermeyen smile kullanabilirdin kanaatindeyim

Forumda bunun için daha önce konu acılmış.Takip edilmesi kanatindeyim.23000 kişi takip etmezse ugrasırız artık kimse size zorla eposta atmıyor zaten

YARALIYÜZ
03-08-2007, 10:25
Herkes 4/4 lük forum kullanamayabilir 23000 kişiyi aynı kefeye koymak da doğru değil en azından yollanılan mesajların altına ufak bir ibareyle bu mesajı almak istemiyorsanız denilip konunun linkini vermiş olsaydınız ben bu konuyu açmak zorunda kalmayacaktım mesela...

Neyse sorun halloldu en azından benim için daha fazla uzamasına gerek yok konu yanlış yerlere kayabilir onun için konuyu silerseniz daha iyi olur kanısındayım.Tekrar teşekkür ederim...

Hakan Gül
03-08-2007, 10:29
Konu kapanmıştır..!