PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sayın yöneticim sen koyu fener taraftarı değilmiydin

f47xfenerli
08-08-2007, 23:41
nikinin altında yeni dikkatimi çekti takım tutmuyorum demen
seni ne kızdırdı dostum fenerli kanından vaz geçemez seni kim kızdırdı
valla yakarım izmiri:49::49::49:

Admin
08-08-2007, 23:43
nikinin altında yeni dikkatimi çekti takım tutmuyorum demen
seni ne kızdırdı dostum fenerli kanından vaz geçemez seni kim kızdırdı
valla yakarım izmiri:49::49::49:

Bizim forum üzerinden birilerini tesvik eder gibi profilde fener yazması olmuyor kanatini getirdik tum admin yoneticiler karar aldık takım tutmuyorum işaretledik OLay bu fenerliyiz sonucta ama olsun bu sekil :sunglasses2:

tike®
09-08-2007, 00:06
Bazı çıkabilecek polomikleri yaratmamak için bu karar alındı.Ne kadar tarafsız olarak konulara yaklaşsakda orada takım yazınca bazı üyeleri inandıramıyoruz:)

Biz tarftarlığı gönlümüzde yaşıyoruz:) forumda ise elimizden geldiğince tarafsız olmaya gayret ediyoruz:wave:

f47xfenerli
09-08-2007, 00:20
Bizim forum üzerinden birilerini tesvik eder gibi profilde fener yazması olmuyor kanatini getirdik tum admin yoneticiler karar aldık takım tutmuyorum işaretledik OLay bu fenerliyiz sonucta ama olsun bu sekil :sunglasses2:

fikrinize saygılıyız icabinda kurallar uyulmak için vardır bizede alkış tutmak
düşer selamlar:present::present::present:

f47xfenerli
09-08-2007, 00:30
Bazı çıkabilecek polomikleri yaratmamak için bu karar alındı.Ne kadar tarafsız olarak konulara yaklaşsakda orada takım yazınca bazı üyeleri inandıramıyoruz:)

Biz tarftarlığı gönlümüzde yaşıyoruz:) forumda ise elimizden geldiğince tarafsız olmaya gayret ediyoruz:wave:

çok ince bir düşünce @tiker ustam formumuzu başa güreştiren bu tür
davranışlarınız olsa gerek saygılar

Nakkus
09-08-2007, 00:49
Konu anlaşıldığına göre kapatalım artık :)