PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Redline işbaşına Marşşş

felekcan
09-08-2007, 10:29
:nono::devilprv:Değerli ustalar ve arkadaşlar 3 aydır rl 10 csx kullanıyom 5 arkadaşımada aynen aldırdım.cihazı da iyice yuttum ama,çok donuyor saçma sapan huyları var.manual aramada kanallar çift çift çıkıyor.zırt pırt zırılayıp kapanıyor.kanal bilgisi hep türksat ve hortbirt i güncelliyor.benimki astra sirüs..vs.ch ıraq list seçeneğide hep hispasat ve telstarı güncelliyor..ne bilim işte.
Acilen REDLİNE FİRMASINI İŞ BAŞINA ÇAĞIRIYORUUUMMMM..!

asiBenlik
09-08-2007, 18:09
katılıyorum

enerji98
10-08-2007, 18:02
evet yaklaşık 2 ay önce ben de aldım ilk günler iyiydi şu anda sadece multiler çalışıyor oda kanal geçişlerinde sık sık donuyor. Pişman oldum , uydu güncelleme de çok uzun bir zamandır çalışmıyor.

alksoft
10-08-2007, 23:29
:nono::devilprv:Değerli ustalar ve arkadaşlar 3 aydır rl 10 csx kullanıyom 5 arkadaşımada aynen aldırdım.cihazı da iyice yuttum ama,çok donuyor saçma sapan huyları var.manual aramada kanallar çift çift çıkıyor.zırt pırt zırılayıp kapanıyor.kanal bilgisi hep türksat ve hortbirt i güncelliyor.benimki astra sirüs..vs.ch ıraq list seçeneğide hep hispasat ve telstarı güncelliyor..ne bilim işte.

Bende aynen arkadaşa katılıyorum.

zxcvbn10250
11-08-2007, 01:14

dostum hayatının hatasını yapmışsın ve arkadaslarına istemeden kötülük yapmışsın redline14000 gibi serilerini duydunmu 14500 kullanmıştım 1 yıl geçmeden yazılım desteği bitti bir suru firma yıllarca emu çıkartırken bu modellere 4,5 emudan fazla çıkartmadı csx100 lerede bu yıl sonunda çıkarmıycak emu elinizde patlıycak uydudan güncellemeyle kandırıyorlar bizi baska bir model satmaya baslayınca unuturlar sizleri hala destek varken elinden çıkart

headend
11-08-2007, 08:43
nereden biliyorsun yıl sonuna kadar yazılım çıkmayacagını argedemi çalışıyorsun ..böyle asılsız haber yazıp milletin kafasını bulandırma..şu anda piyasanın en iyi cihazıdır ...srg.tps.multi.orf.d+.cabo.shovtime nilsat.srus.telestar.premier...ok yazılım attırmadan koltugunun altına alıp çarşı pazar dolaştırmadan uydudan ok ..varmı başka cihaz bunu yapan ..cihazı karalama arkadaş ..karalıyacaksan on yıl garanti veripte 2 senedir yazılım çıkarmıyanları karala ..varsa bunların hepsini açan cihaz yazılım atmadan yaz da bizde bilelim ..bu işn içinde biri olarak ...REDLİNE alanlara uydudan sonuna kadar hep destek tam destek......

dvbro
11-08-2007, 09:44
nereden biliyorsun yıl sonuna kadar yazılım çıkmayacagını argedemi çalışıyorsun ..böyle asılsız haber yazıp milletin kafasını bulandırma..şu anda piyasanın en iyi cihazıdır ...srg.tps.multi.orf.d+.cabo.shovtime nilsat.srus.telestar.premier...ok yazılım attırmadan koltugunun altına alıp çarşı pazar dolaştırmadan uydudan ok ..varmı başka cihaz bunu yapan ..cihazı karalama arkadaş ..karalıyacaksan on yıl garanti veripte 2 senedir yazılım çıkarmıyanları karala ..varsa bunların hepsini açan cihaz yazılım atmadan yaz da bizde bilelim ..bu işn içinde biri olarak ...REDLİNE alanlara uydudan sonuna kadar hep destek tam destek......

bravo headend kardeş ---redline bir numara

zxcvbn10250
11-08-2007, 14:26

13000 ve 14000 serisi enson nezaman çıktığına ve onada uydudan güncelleme özelliği için satıldığını ama suan yazılım yok ben yasadığım örnekten dolayı bilgi amaçlı yazdım yanıılırımda sizler mağdur olmazsınız

xstar
23-10-2007, 00:35
arkadaslar redlıne super takmayın kımın ne olacagıda bellı olmaz sallama haberlerede kanmayın

f47xfenerli
23-10-2007, 00:55
arkadaşlar yılardır yazıyoruz buraya birşey çıktığı zaman
hemen üzerine atlıyorsunuz araştırmadan redline cihaz
mihaz falan değil yok otomatik güncelemeymiş
bir data üzerinden bilgi gönderiyorlar ve milyonlarca
10 15 liralık cihazı bizleri kandırarak satıyorlar ve siz
arkadaşlar bir bilene sormadan gidip alıyonuz sora
ne yapalım diyonuz kısaca söyliyim yapacak bir şey yok
değiştirip adam gibi bir cihaz alıp keyfinize bakacaksınız

ŞRARSKOZ
23-10-2007, 01:05