PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TERMAL ve OLIMPIA TUM SERI YENI EMU YAZILIM'rı V. B 6820 TPS AU

GUL_CER
09-08-2007, 13:45
Merhabalar,
Bu V.B B6820 yazılımları foruma verilmiş.Benim sormak istedigim önceki A serisi yazılımların üstüne atılabilirmi.Biliyorsunuz önceden de B serisi yazılımlar verildi ve bu yazılımlar kanal listesini bozuyordu.Ayrıca bende DTBox-CI Intel Flashlı recevier var.Eğer buna uygun yazılmda verilebilirmi.Bilmiyorum çok mu soruyorum, bu yazılımlar hangi şifreleme sistemini destekliyor.Özellikle öncekilerde CW yi destekleyen yazılım yoktu.Eğer bunun içine fixlendiyse , güzel olmuştur.
Saygılarımla.

ALFA73™
09-08-2007, 18:59
@GUL_CER Cıhazınız olan DT BOX CI'a aıt olan yazılımı bırazdan ılan edılen yerden alıp yuklıye bılırsınız şimdiden iyi seyirler kolay gelsin.

GUL_CER
10-08-2007, 14:06
@GUL_CER Cıhazınız olan DT BOX CI'a aıt olan yazılımı bırazdan ılan edılen yerden alıp yuklıye bılırsınız şimdiden iyi seyirler kolay gelsin.

Teşekkürler, ALFA73.Evde internet olmadığından işyerinden takip ediyorum,
Akşam eve gidince deneyeceğim .İnşallah yazılımın içinde Cryptoworks'u destekleyen şifreleme sistemi vardır.

ALFA73™
10-08-2007, 14:16
@GUL_CER SIRIUS Uydusu için Cryptoworks'u destekleyen şifreleme sistemi vardır bilgilerinize.

GUL_CER
10-08-2007, 14:24
@GUL_CER SIRIUS Uydusu için Cryptoworks'u destekleyen şifreleme sistemi vardır bilgilerinize.
:clap2::Eline ,koluna sağlık ALFA73.
ALFA73 Başını ağrıtıyorum ama yukarıda da bahsettiğim gibi A serisi yazılımların üstüne bu B serisi yazılımı yüklediğimizde herhangi bir soruna neden olurmu.

ALFA73™
10-08-2007, 14:34
@GUL_CER Nıye başimizi arıtasınızkı bız görevlıler sizlerin sorunlarını cözmek için burdayiz.

@GUL_CER Şimdi gelelim dediğinize CIHAZINIZDA A SERI YAZILIM var dıyonuz şu an enson cıkan B SERI EMU Yazılımı yuklediğinizde sorun cıkmaz bilgilerinize cunkı cıhazlarınıza göre duzenlenmiş yazılımlardır bilgilerinize.

GUL_CER
10-08-2007, 14:43
@GUL_CER Nıye başimizi arıtasınızkı bız görevlıler sizlerin sorunlarını cözmek için burdayiz.

@GUL_CER Şimdi gelelim dediğinize CIHAZINIZDA A SERI YAZILIM var dıyonuz şu an enson cıkan B SERI EMU Yazılımı yuklediğinizde sorun cıkmaz bilgilerinize cunkı cıhazlarınıza göre duzenlenmiş yazılımlardır bilgilerinize.

Teşekkürler, kolay gele.