PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir baba çıkıp bu sunny lerede bi el atsa dimi ya

f47xfenerli
09-08-2007, 22:33
böylesine köklü bir firmanin destek sunmaması kulanıcılar adına çok
yalnış bir uygulama rakipler uçtu tavan yaptı sunny de klimada tavan
yapmaya çalışıyor hadi sani ciler tepinizi gösterin makul bir şekilde

bulletfromhell
09-08-2007, 22:35
böylesine köklü bir firmanin destek sunmaması kulanıcılar adına çok
yalnış bir uygulama rakipler uçtu tavan yaptı sunny de klimada tavan
yapmaya çalışıyor hadi sani ciler tepinizi gösterin makul bir şekilde
sıkıntın ne onu açıkça yazda ona göre söyleyecek bişeylerimiz olsun...

f47xfenerli
09-08-2007, 22:43
sıkıntın ne onu açıkça yazda ona göre söyleyecek bişeylerimiz olsun...

sunny au orj yazılım için dile getirdim sevgili ustam yoksa yalnışmı oldu
malumunuz bir çok maduru var kimse zorlamadı insanları sunny alın diye
ama biz satıcılara toptan mal satarken diğer firmalardan geri kalmayız
diyorlardı o bakımdan konu açtım selamlar

haka
09-08-2007, 22:47
aynen katılıyorum

bulletfromhell
09-08-2007, 22:53
sunny au orj yazılım için dile getirdim sevgili ustam yoksa yalnışmı oldu
malumunuz bir çok maduru var kimse zorlamadı insanları sunny alın diye
ama biz satıcılara toptan mal satarken diğer firmalardan geri kalmayız
diyorlardı o bakımdan konu açtım selamlar
anladım...şimdi şöyle söyleyeyim....bende kaon var...ilk aldığım zamanlar hep kaon menülü yazılım kullandım...sonra sunny yazılım kullandım...zaman zaman fantazi olsun diye digiline,nextvision,next 2005 menüleride kullandım...sonra tps auto yazılımları sebebiyle uzun süre stream yazılımı kullandım...şimdide cihazımda kaon classico menüsü yüklü...yani anlayacağın kaon ve sunny lerde yazılım sorunu olmaz...muhakkaki en yeni yazılımlar bizim cihazlarımıza çıkar...dolayısıyla hangi konuda mağduriyetiniz var onu bilemiyorum..şunuda söylemeden geçemem...en kötü menü sunny de...dolayısıyla insanlar 5-6 farklı menü kullanmak istemiyorlarsa o onların tercihidir...ben en yeni yazılım hangisiyse onun tercih edilmesinden yanayım...

l@zista
09-08-2007, 23:00
bir yorumda benden sunny uzun bir süre daha orj yazılım veremez ...inşallah gaza gelirde verir ama ben veremez diyorum...

aaba
09-08-2007, 23:00
usta size aynen katılıyorum her ne kadar sunny yazılımı çıkmasada bu cihazlar hiç bir zaman yazılımsız kalmadı sadece menü farklı oldu o kadar oda önemli değil bence mağdur olmadığımızı düşünüyorum

bulletfromhell
09-08-2007, 23:06
bir yorumda benden sunny uzun bir süre daha orj yazılım veremez ...inşallah gaza gelirde verir ama ben veremez diyorum...
bırak usta vermezse vermesin...en kötü menü onlarda...Allah'a şükür bizim cihazlar yazılımsız kalmıyo ya...ben ona bakarım....

l@zista
09-08-2007, 23:10
az sonra irdeto 2 li emuları weriyorum stream bölümüne hadi yine iyisiniz

rino 93
09-08-2007, 23:51
arkadaslar farkli menu,olsada yazilim var diyorlar. bende ki
kaon a da varmi acaba hw.12.41.65.

f47xfenerli
10-08-2007, 00:34
arkadaşlar konu bu işi bilmeyenler için önemli mod admin ustalar her halükarda
yazılım bulur yaratır kendine benim anlatmaya çalıştığım sunny de next kadar rahat çok amatör
birinin bile zorlanmayacağı gibi yazılım verdimi burak vermeyi günlük au dışında ne zaman dır vermediler 6 7 aydır yazılım satış işi yapan arkadaşlar
hangi müşteriye yazılım var ama bir günlük yükleyelimi diyebilir iki üç aydır tps devam ediyor
bi tps au dosyası vermezmi bir firma neyse söylediklerim anlaşılmadı galiba selmaetle