PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Carlos = İst.Bşb.Spor...

bulletfromhell
11-08-2007, 10:11
2 Carlos = Belediye

Carlos’un 2 senelik ücreti Belediye’nin toplamına denk gelirken sergilenen futbol İstanbul BŞ.’yi şampiyon gibi gösteriyordu

Ligin ilk maçında öyle bir görüntü ortaya çıktı ki herşeyin para olmadığı gözler önüne serildi. Kanarya sezona Roberto Carlos gibi bir oyuncuyu yıllık 4 milyon Euro gibi yüksek bir rakama transfer ederken Lig A’ya yeni yükselen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ise toplam maliyeti 2 Roberto Carlos fiyatına denk geliyordu. Ancak ilk defa 1. Lig maçına çıkan Rızvan, Erdem ve Metin Depe gibi oyunculardan oluşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi yüreğini ortaya koyup galibiyet sırrının alınan ücretlerde değil sahadaki futbolda olduğunu gösterdi. Bir çok taraftarın ilk kez izlediği Büyükşehir’in gençleri öyle bir oyun sergiledi ki, maçın sonlarına doğru F.Bahçeli taraftarlardan bile alkış aldı.

KERİM: İLK GOLÜMÜ ATTIM

KALESİNİ G.Antepspor’un Boşnak file bekçisi Hasagiç’e teslim eden Sertan ve İlyas gibi tecrübeli oyunculara sahip olan Büyükşehir, Abdullah Avcı önderliğinde bu sezon kolay lokma olmayacağını ve çok can yakacağının sinyallerini verdi. İlk golü atan ve F.Bahçe’den kiralık gelen Kerim ise “Ligde ilk golümü attım. F.Bahçe’de forma şansı bulamamıştım. İyi başladığım için çok mutluyum” dedi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ “Güzel bir oyun sergiledik. İnşallah hep böyle devam ederiz. Maçın hakkı bizim galip gelmemizdi” şeklinde konuştu.