PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şifrenizi mi Unuttunuz? Korkmayın O Bulur..

ayran
12-08-2007, 19:31
Bilgisayarınızda unuttuğunuz ;

MSN Messenger
Windows Messenger
Yahoo Messenger (Sürüm 5.x ve 6.x)
ICQ Lite 4.x/2003
AOL Instant Messenger
AOL Instant Messenger/Netscape 7
Trillian
Miranda
GAIM
programlarına ait şifrelerinizi bulmaya yarayan küçük boyutlu ve ücretsiz bir program.. Direk Programı Açin.. Tum Şifreleriniz Karşınızda..

Only the registered members can see the link

umuter
12-08-2007, 19:42
kullanımı hakkında biraz bilgi verebilir misin nasıl bulacak şifreleri??

cetindeniz
12-08-2007, 22:52
teşekkürler kulanım bilgiside olsaydı iyi olurdu

civannuri
13-08-2007, 12:07
teşekkürler kulanım bilgiside olsaydı iyi olurdu

dosyayı indirdiikten sonra zipden kurtarın.mspass dosyasının içinde bulunan mspass ikonuna tıklayın kullanmakta olduğunuz şifreleriniz görünecektir.kolay gelsin.

ruzgarm
13-08-2007, 12:38
denedim ama malesef şifre kısmı boş şifreleri yazmıyor nasıl çalışcağı konunusunda verdiğiniz bilgi yeterli değil malesef şifreler gözükmüyor

civannuri
13-08-2007, 13:08
denedim ama malesef şifre kısmı boş şifreleri yazmıyor nasıl çalışcağı konunusunda verdiğiniz bilgi yeterli değil malesef şifreler gözükmüyor

programı tekrar denedim çalışıyor.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
:45:

kadirpaylan
13-08-2007, 15:35
sağol arkadaşım msn ok şifre gözüküyor ama yahoo msn gözükmüyor ne yapabilirim?
şimdiden teşşekkürler

muzo
13-08-2007, 17:16

kardeş gözükmüyosa şifre kullanmıyor olabilirmisin:puah:

ben kurdum hepsini buldu

ruzgarm
13-08-2007, 17:25
bende açmadı dostum birde evde deneyeceğim bir tane dosya kilit proğramı var onu açarsa tam süper olur unutmuştum şifresini açamıyordum ama msn veya başka şifre iş yerindekinde açmadı :( şifresiz çıkmam misali şifremi demek iyi seçmişim ki bulamıyor proğram :8[1]:

FYAVUZ1
13-09-2007, 09:30
sağol arkadaşım msn ok şifre gözüküyor ama yahoo msn gözükmüyor ne yapabilirim?
şimdiden teşşekkürler

Program sadece kayıtlı şifreleri gösteriri. Yahoo ya girerken şifre giriyorsan göstermez. Eğer beni hatırlayı işaretlersen şifreni görebilirsin.

turkocigo
13-09-2007, 20:44
paylaşım için teşekkürler gerçekten işime yaradı.

ayran
13-09-2007, 21:05
rica ederim faydam dokunmuşsa çok memnun!um saygılar

anthony99
13-09-2007, 21:47
Program sadece kayıtlı şifreleri gösteriri. Yahoo ya girerken şifre giriyorsan göstermez. Eğer beni hatırlayı işaretlersen şifreni görebilirsin.

iyide arkadaşım madem beni hatırlayı seçtikten sonra bu programa ihtiyaç kalmıyorki.

Bilgisayarınızda unuttuğunuz ;

MSN Messenger
Windows Messenger
Yahoo Messenger (Sürüm 5.x ve 6.x)
ICQ Lite 4.x/2003
AOL Instant Messenger
AOL Instant Messenger/Netscape 7
Trillian
Miranda
GAIM
programlarına ait şifrelerinizi bulmaya yarayan küçük boyutlu ve ücretsiz bir program.. Direk Programı Açin.. Tum Şifreleriniz Karşınızda..

paylaşımın için teşekkür ederim. emeğine sağlık.:45:

bertay_16
14-09-2007, 10:04
denedim sadece şifre msn de parola anımsa kısmında seciliyse bulunuyo olsun eline sağlık paylaşım icin tşk ederim

gndzryasi
21-09-2007, 09:20
teşekkürler güsell olmuş işime yarayacak eline sağlık