PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İngilizce XP yi Türkçe Yapmak

ayran
13-08-2007, 15:41
Ingilizce XPyi Türkçe Yapmak Sadece 10saniye Evet arkadaşlar Hemen hemen çoğu kişinin korktuğu tek şey ingilizce işletim sistemi olanlar pc içerisinde elini kolunu bağlayan program ve dosyalardan dolayı format atıp Türkce yapamamaları. Ama artık bununda çözümü bulundu.
Aşağıdaki vermiş olduğum linkten programı indiriyorsunuz;

rar dosyasını açtıktan sonra, MUISETUP.EXE dosyasına çift tıklayıp kuruluma geçin.

programı çalıştırdıktan sonra Accept License Agrement' işaretleyip Continue tuşuna basın.

Only the registered members can see the link

English seçili geliyor siz Türkçe'yi seçip Select language kısmından da Turkish'i seçin.Ok deyip kurulumu başlatıyoruz. Gerisini program kendi hallediyor kurulum birkaç saniyede bitiyor..

kurulumun herhangi bir anında hata olduğunu ve devam edip etmemenizi sorduğunda evet deyin, yani devam edin.
bu, firewall veya antivirüs programından kaynaklanabilir, önemli değil..bunları kurulum öncesi kapatırsanız daha iyi olur..

Son olarak, denetim masası/ regional and language options'a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, ok deyin pc yi yeniden başlatın..

Hayırlı Olsun..

Sağlıklı bir öneri olması bakımından, ingilizce olan işletim sistemimde denedim. deneme öncesi ve sonrasındaki capslar aşağıda..

besterkan
13-08-2007, 17:21
gözlerime inanamadım.bu muhteşem ve tam aradığım birşey.hemen indiriyor ve uyguluyorum.
paylaşım için çok teşekkürler.emeğine sağlık.

ama professional edition için geçerliymiş.home edition için uygulanamıyor maalesef.

bilim-ilim
13-08-2007, 17:30
paylaşım için teşekkürler.

ayran
13-08-2007, 17:41
paylaşım için teşekkürler.

rica ederim güle güle kullanın

Only the registered members can see the linkürk_bayrak.gif

mega4501
13-08-2007, 18:00