PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sunny 9030 No Av Hatasi Verİyor...

ateşelektronik
15-08-2007, 13:16
Ustalar sunny 9030 no av hatası veriyor tabii yayında yok bide kanal değişince alttaki bilgi barı çıkmıyor sadece sağ alt köşede küçük bir kanal nosunu gösteren işaret çıkıyor...böle bir arıza ile karşılaşan varmı acaba...bu arada yazılımda atıldı bişey değişmedi..saygılar

draculu45
15-08-2007, 13:36
Ustalar sunny 9030 no av hatası veriyor tabii yayında yok bide kanal değişince alttaki bilgi barı çıkmıyor sadece sağ alt köşede küçük bir kanal nosunu gösteren işaret çıkıyor...böle bir arıza ile karşılaşan varmı acaba...bu arada yazılımda atıldı bişey değişmedi..saygılar
sevgili arkadasım orjinal emusuz yazılımı bir dene banada aynı sekilde geldi yazılımı attım sorun kalmadı saygılarımla

ugur26
15-08-2007, 13:39
9000 serilerinin bildğim kadarıyla orjinal emusuz yazlımı yok siz sorun düzeltme soft kemi var onu yükleyip bideneyin bakalım

ateşelektronik
15-08-2007, 18:50
9000 serilerinin bildğim kadarıyla orjinal emusuz yazlımı yok siz sorun düzeltme soft kemi var onu yükleyip bideneyin bakalım

softcam yükledim ama sizin dediğiniz softcam değişik bişeymi bilmiyorum ,ayrıca o dediğiniz softcamı de bulamadım bildiğiniz bi adres varsa yazarsanız sevinirim..saygılar

MEMEDİM
15-08-2007, 18:58
softcam yükledim ama sizin dediğiniz softcam değişik bişeymi bilmiyorum ,ayrıca o dediğiniz softcamı de bulamadım bildiğiniz bi adres varsa yazarsanız sevinirim..saygılar

Only the registered members can see the link

ateşelektronik
15-08-2007, 19:17
Only the registered members can see the link

vermiş olduğunuz softcam 9000 serilerine uymuyor,Uğur26 arkadaşın yazmış olduğu sorun giderme softcamı nı arıyorum ben ayrıca elimde 2-3 ay öncesinin softcamı vardı yükledim bişey değişmedi yine no/av hatası devam ediyor