PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D SMART hakkında

spil45
20-08-2007, 14:04
arkadaşlar D smart cihazım var Almanyada yegenime gönderecem oradan sorunsuz izlermi yada ileride herhangi bir sorunla karşılaşırmı cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Admin
20-08-2007, 14:45
arkadaşlar D smart cihazım var Almanyada yegenime gönderecem oradan sorunsuz izlermi yada ileride herhangi bir sorunla karşılaşırmı cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

D smartın kontor sistemine geçilecegi yonunde haberler var.Avrupada d smart kapsama alanındaki kanallarda sorun cıkmaz.Star da maç varken( avrupada star tr alınmıyor) euro starı izler

seyitcan
20-08-2007, 14:54
pek bi sorun yaşayacağınızı sanmıyorum..bütün kanalların konturlu olacağı doğru değil sadece vizyon kanalları onlardA çok makul bi fiyata olacak

ExCaLiBuR
20-08-2007, 16:07
pek bi sorun yaşayacağınızı sanmıyorum..bütün kanalların konturlu olacağı doğru değil sadece vizyon kanalları onlardA çok makul bi fiyata olacak
Star,ATV,Kanal D nasıl izleyecek?Sadece Eu yayınları izleyebilir normal yayınları alamayacağı içinde en basitinden şampiyonlar ligini izleyemiyecek.

cengo
20-08-2007, 19:10
Arkadaslar sakin oyuna gelmeyin D-smart bizimle oyun oynuyor aldigim bilgilere gore bu konturlu sistem avrupadada uygulamaya konacakmis ama bize cok pahaliya mal olacak sanirim simdilik beklemek en akillisi olur sanirim

bulletfromhell
20-08-2007, 19:35
kontörler 1 ytl....vizyon filmleri 4 kontör....futbol maçları 10-35 kontör....bu fiyatlar resmen soygun....

muratyeg
20-08-2007, 19:46
evet tam bir soygun

seyitcan
20-08-2007, 19:48
dostum bu bilgileri nerden aldın kaynak gösterebilirmisin

mehmet07
20-08-2007, 21:50
evet kaynak nerden acaba maçlar için d smart alacaz gibi

sabo1978
21-08-2007, 19:37
bakın burada sizin ağzınızdan çıkanları doğru kabul edip inanan bir sürü insan var .sen kalkıpta yalan yanlış şeyler yazarsan burda insanları enayi yerine koymuş olmuyormusun.niye yazdıklarının arkasında durupta soru sonlara yazdığının açıklamasını yapmıyorsun.ben soruyorum forum yöneticilerine kaynaksız yazılan yazılar engellenmeli amaç buarada milleti doğru bilgilendirmekse bunu da en iyi şekilde yapalım.tamam bunlar senin yorumunsa herkes saygı duyar.ama yorumlarla bilgilendirmeleri ayıralım.

bulletfromhell
21-08-2007, 20:24
bakın burada sizin ağzınızdan çıkanları doğru kabul edip inanan bir sürü insan var .sen kalkıpta yalan yanlış şeyler yazarsan burda insanları enayi yerine koymuş olmuyormusun.niye yazdıklarının arkasında durupta soru sonlara yazdığının açıklamasını yapmıyorsun.ben soruyorum forum yöneticilerine kaynaksız yazılan yazılar engellenmeli amaç buarada milleti doğru bilgilendirmekse bunu da en iyi şekilde yapalım.tamam bunlar senin yorumunsa herkes saygı duyar.ama yorumlarla bilgilendirmeleri ayıralım.
bak paşa kardeşim lafın bana ise şunu söyleyeyim sana...bana inanıp inanmaman umurumda bile değil...yaşa ve gör....bu konuyu buraya açan arkadaşımızda bi zahmet siteyi taratıp aşağıdaki linki incelemiş olsaydı böylesine gereksiz başlıklı bi konu açmamış olurdu...

Only the registered members can see the link

Volkan
21-08-2007, 20:57
ya arkadaşlar bu d smartla ilgili ne zaman bir konu açılsa hep polemiğe gidiyor. bu gidişle bu bölümü kapatmak zorunda kalacaz. teknik bilgiden çok tartışma yerine döndü burası.

bundan sonra inşallah konular bu hale gelmez. isteyen istediğini alır ve kullanır.

konu kapanmıştır.