PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkes Cin Mallarını Geri Veriyor,Kasımpaşalı Remzi Çinli Karısını Çine İade Ediyor

ruzgarm
24-08-2007, 16:30
Çinli karısını iade ediyor

Çin mallarının zehirli çıkması haberlerinden etkilenen adam, Çinli karısını ailesinin evine gönderiyor...

Herkes Çin mallarını, Kasımpaşalı Remzi Çan da Çinli karısını iade ediyor. Nedeni ise Çin mallarının sağlığa zararlı olması. 3 yıl önce turistik bir gezi için İstanbul a gelen Bingxin ile Sultanahmet te tanışan Remzi, kısa sürede Çinli kızın kalbini fethetmiş. Daha sonra da evlenip mutlu bir yuva kurmuşlar. Ancak son günlerde medyada yer alan Çin malları sağlığa zararlı haberleri, Remzi nin aklını karıştırmış. Sonunda da Bingxin i ailesinin yanına geri göndermeye karar vermiş! Prostat kanseri mi olayım! ARTIK Çinliler e hiç güveninin kalmadığını belirten Remzi Çan, "Her gün gazetelerde okuyoruz. Bunların ürettiği mallar insanları zehirliyormuş. Televizyonlar, Çin malı alanlar hemen iade etsinler diye bangır bangır bağırıyor. Sonuçta bizim hanım da Çin malı! Bunca yıldır birlikteyiz bir yamuğunu falan görmedim ama ya beni içten içe zehirliyorsa! Ya prostat kanseri falan olursam! Hayatımı riske atamam. Babasına mektup yazdım, gelsin alsın kızını" diyor.

scob
24-08-2007, 16:34
:8[1]: :8[1]: iyiki defolu çıkmamış.

ayran
24-08-2007, 16:36
gerçekten ilginç gende sağduyulu olsun

Only the registered members can see the link

kucer06
24-08-2007, 16:55
Bu gerçekmi ya.Kafaya bak

ruzgarm
24-08-2007, 17:04
Bu gerçekmi ya.Kafaya bak

Habertürk'ten aldım.Gerçek olmasa yayınlamazlardı ama çok komik bir durum gülermisin ağlarmısın hesabı :8[1]:

ayran
24-08-2007, 17:14
Habertürk'ten aldım.Gerçek olmasa yayınlamazlardı ama çok komik bir durum gülermisin ağlarmısın hesabı :8[1]:

tek çinlimi deliler elbettte bizde'de deli var :bowl: :der:

Only the registered members can see the link

mehmet07
24-08-2007, 19:06
belki işçilikten çalıp hızlı sürümdür