PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatası

lordlordleon
27-08-2007, 12:54
bu sorun neden oluyor ben 4 çıkışlı modemden kullanıyoruz 4 kişi ama bende böyle bir sorun oluyor neden olabilir modem acılıp kapandımı düzeliyor bu olay bana yardımcı olursanız sevinirim bu neden olabilir yardımlarınız için sağolun

Only the registered members can see the link

OLDSMAN
27-08-2007, 17:09
Modem sende değil arkadaşında galiba, CAT-5 kablosunda sorun olabilir.Sorun daha önce yoktu sonradan mı ortaya çıktı.

lordlordleon
28-08-2007, 02:27
bende modemde origo bu hatayı çok yapıyor galiba ben modemden sanıyorum evet modem arkadaşımda sonradan oldu evet aradada ıp çakışması var yazıyor kabloda ne sorun olabilir 80 metre kablo cektim :)

OLDSMAN
28-08-2007, 07:27
bende modemde origo bu hatayı çok yapıyor galiba ben modemden sanıyorum evet modem arkadaşımda sonradan oldu evet aradada ıp çakışması var yazıyor kabloda ne sorun olabilir 80 metre kablo cektim :)

Modemi değiştirme imkanın varsa dene ama bence sorun kablo mesafesi çok uzun 30 metre'den sonra sorun olur diye bir yerlerde okumuştum.

:49:

ayran
28-08-2007, 12:18
arkadaşım madem dört kişi kullanıyorsun her bilgisayara ayrı ayrı ip adresi vermelisin ha aralarında 5'şer sayı olarak aralık ver sorun kökten hal olur.

Only the registered members can see the linkürk_bayrak.gif