PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanal D'nin Yeni Sezon Yildizlari Belli Oldu

Simba
03-09-2007, 18:32
İşte Kanal D'nin yeni sezon transferleri ile 3 Eylül'den itibaren ekrana gelmeye balayacak dizi ve programların detayları...

3 Eylül akşamı Dolmabahçe Sarayı'nda vereceği bir davetle yeni yayın dönemine başlayacak olan Kanal D, Türkiye'nin starlarının hazırladığı, sunduğu ve rol aldığı birbirinden kaliteli programları ile yeni sezonda da izleyicilerin yine ilk tercihi olacak. Türkiye'de televizyon yayıncılığının amiral gemisi olan Kanal D, bütün bir sezon, büyük küçük, yaşlı genç, kadın erkek tüm izleyicileri için özenle hazırladığı zengin ve geniş yelpazeli programlarını eylül ayının ilk haftasından itibaren ekrana getirecek. Okan Bayülgen, bu kez yapımcılığını üstlendiği programlara imza atacak.

Ata Demirer,
Ata Demirer, "Hacıyatmaz" adlı programı ile yeni sezonda sevenleriyle Kanal D'de buluşuyor.

ANNEM
Talat Bulut, Vahide Gördüm, Duygu Yetiş ve İlhan Şeşen'in başrolde olduğu "Annem", büyük bir aşkla evlenen ancak hamileyken kocasının hatasını affetmeyip boşanan Zeynep'in, pazarda köfte satarak kızını büyütmeye çabasını konu alıyor.

ASİ Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç'in rol aldığı "Asi", üç kuşaktır sahip olduğu, ekip biçtiği, hayat verdiği, hayat aldığı topraklarda ayakta kalma mücadelesi veren bir ailenin öyküsünü konu alıyor.

BIÇAK SIRTI
Nejat İşler, Fikret Kuşkan, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, Vildan Atasever'in de aralarında bulunduğu dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Bıçak Sırtı", iki sıradışı adamın alışılmadık mücadelesinde, gerçek babalığın ne demek olduğu sorusuna cevap bulmaya çalışacak ve karmakarışık bir ortamda filizlenen yasak bir aşkı anlatacak.

MENEKŞE İLE HALİL
Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun senaryosunu yazdığı, Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini yaptığı "Menekşe ile Halil" adlı dizi, Almanya'da tutucu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen ve istemediği bir adamla evlendirilmek zorunda kalan Menekşe ile sevdiği genç Halil'in öyküsü üzerine kurulu.

OYUN BİTTİAzra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan, Zeki Alasya ve Tarık Pabuçcuoğlu'nun başrolleri paylaştığı "Oyun Bitti"de, Güneydoğulu zengin bir ailenin kızı olan Dilan (Azra Akın) İngiltere'de üniversite eğitimini tamamlayıp Türkiye'ye döndüğünde kötü bir sürprizle karşılaşır. Babası Tahsin (Zeki Alasya) Dilan’ın bir beşik kertmesi olduğunu ve onunla evlenmesi gerektiğini söyler.

ANA HABER BÜLTENİHaberin duayeni M. Ali Birand yönetimindeki Kanal D Ana Haber Bülteni, yeni yayın döneminde yine Türkiye’nin gündemine damgasını vuracak. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan Kanal D Haber’in, Haber Merkezi Direktörlüğünü Ayşenur Arslan, Haber Koordinatörlüğünü Uygar Eremektar, Ankara Haber Koordinatörlüğünü Erhan Karadağ, Yayın Yönetmenliğini Deniz Arman, Haber Müdürlüğünü Mustafa Aşçıoğlu yapıyor.

32. GÜN
Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akar’ın hazırladıkları ve artık bir ekran klasiği olan "32. Gün" yeni yayın döneminde yine, Türkiye ve dünyanın gündemindeki olayları ekrana getirecek.

ARENA
Araştırmacı televizyon gazeteciliğinin duayeni Uğur Dündar yönetiminde hazırlanan, araştırmacı haber programları içinde rakipsiz liderliğini sürdüren ve uluslararası yarışmalarda da ödül kazanan "Arena", toplumsal haksızlıkları, yolsuzlukları ekrana getirmeye devam edecek.

HACIYATMAZ
Şov dünyasının usta isimlerinden Ata Demirer “Hacı Yatmaz” adlı programı ile yeni sezonda sevenleriyle Kanal D’de buluşuyor.

BEYAZ SHOW
Sıcak, esprili ve seviyeli programlarıyla milyonların gönlünde taht kuran Beyaz, yeni yayın döneminde sevenleri ve hayranlarıyla yine Kanal D'de buluşuyor.

SABAHLARIN SULTANI
Onu herkes seviyor, herkes izliyor. Yaşlısı genci, kadını erkeği, büyüğü küçüğü yediden yetmişe herkes ama herkes her sabah güne artık, Seda Sayan’ın sunduğu "Sabahların Sultanı" ile güne başlayacak, eğlenecek, keyiflenecek. Ünlü konukları, şarkıları, türküleri ve canlı yayın sürprizleriyle sabah kuşağının vazgeçilmez eğlencesi "Sabahların Sultanı", yeni dönemde ekrana coşku, renk ve keyif katacak.

ESRA CEYHAN’LA
Esra Ceyhan yeni yayın döneminde izleyicileriyle yine Kanal D’de buluşuyor. Hazırladığı programlarla milyonların beğenisini kazanan Esra Ceyhan, hafta içi her gün, canlı yayında, sevenleriyle buluşacak.

KOCA KAFALAR
Kanal D'nin, Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hazırlanan, Özgü Namal'ın eğlenceli sunumları ile renklendirdiği, Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu'nun "Koca Kafalar"ı canlandırdığı programın yapımcılığını Varol Yaşaroğlu üstleniyor.

CANLI CANLI
Sunuculuğunu Gül Gölge Saygı'nın yaptığı programda, ünlülerden haberler, Türkiye’nin dört bir yanından birbirinden renkli insan manzaraları ekrana geliyor.

DOBRA DOBRA
Sunuculuğunu Müge Anlı ve Pakize Suda’nın yaptıkları hafta içi her gün yayınlanan programda; magazin dünyasındaki son gelişmeler değerlendirilip, yorumlanıyor.

ŞEFFAF ODA
Güneri Cıvaoğlu'nun hazırlayıp sunduğu farklı bir sohbet programı. Pazar günleri öğle kuşağında ekrana gelen programda, usta gazeteci Güneri Cıvaoğlu ve ünlü konuklarının çok özel sohbetlerini yeni yayın döneminde de keyifle izleyeceksiniz.

KOKPİT
Uğur Cebeci'nin hazırladığı programda havacılık dünyasındaki tüm yeni gelişmeler ekrana geliyor

TEKNİSYEN101
03-09-2007, 18:51
bilgi için sağol

CABBARİ
03-09-2007, 19:19
en çok hacı yatmaz ı merak ediyorum yani ata demireri:)

bulletfromhell
03-09-2007, 20:25
en çok hacı yatmaz ı merak ediyorum yani ata demireri:)
ağa valla seni anlamadım..geçenlerde doğan medya ile ilgili konu açmıştın,adamlara bodoslama dalıyodun,şimdide onların kanalındaki diziyi merak ediyosun...:49:....boşver seyretme...rating kazanmasınlar...

CABBARİ
04-09-2007, 11:41
ağa valla seni anlamadım..geçenlerde doğan medya ile ilgili konu açmıştın,adamlara bodoslama dalıyodun,şimdide onların kanalındaki diziyi merak ediyosun...:49:....boşver seyretme...rating kazanmasınlar...

ben kanallarındaki dizilere filmlere laf etmiyorum onlar insanların eglencesi onlar olmasa günler nasıl geçer
benim kızdıgım yalnı yapılan ve vahşice yerden yere vurduran haberleri!!!
selametle