PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maganda kurşunu hakkındaki düşünceleriniz ???

muzo
03-09-2007, 21:13
Arkadaşlar bu maganda kurşunu hakkındaki düşünceleriniz nedir hergün bir haber hergün bir haber nolacak bu işin sonu nolacak bilemiyorum....

Maganda kurşunu piknikte can aldı

Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde rastgele açılan ateşte kurşunun isabet ettiği kadın öldü.

Geyikli beldesinin Sis Dağı'nda, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından ateşlenen av tüfeğinden çıkan kurşun, eşi Mustafa Yılmaz ile birlikte piknik yapan Yüksel Yılmaz'ın (59) göğsüne isabet etti.

Ağır yaralanan Yılmaz, kaldırıldığı Geyikli Sağlık Ocağı’nda hayatını kaybetti. Cumhuriyet Savcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, olay sırasında çevrede bulunan 8 kişi gözaltına alındı.

Öte yandan, 4 çocuk annesi Yüksel Yılmaz'ın cenazesi, bugün, ilçeninTepeağzı köyü camisinde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından aynı köyde toprağa verildi.

Yılmaz'ın eşi Mustafa Yılmaz ile çocuklarının, cenaze töreninde güçlükle ayakta durdukları görüldü.

hallederiz
03-09-2007, 21:17
bu kurşun inşallah bundan sonra hiç can almaz

muzo
03-09-2007, 21:20
bu kurşun inşallah bundan sonra hiç can almaz

o biraz zor kardeş bizdeki bu silah merakı olduktan sonra bizim yantarafta tüfekçi var bazaen oraya gidiyorum müşteri geliyor kuru sıkı alıyor adamın sorduğu ilk şey bunun içini boşalta bilirmiyiz diyor adam almadan daha işin hilesini düşünüyor tabi bizim arkadaş öylelerine satış yapmıyor adamdaki zihniyet farklı

umuter
03-09-2007, 21:23
ya bu kadar aptal insan olduğu sürece ortalıkta bu maganda kurşunlarının biteceğini sanmıyorum!!neden aptal peki?? çünkü maç kazanıyo havaya ateş açıyo ,düğün yapıyo havaya ateş açıyo,çocuğu askere gidiyo havaya ateş açıyo,seçimlerde partisi kazanıyo havaya ateş açıyo,kavga ediyo sağa sola ateş açıyo yani bu kadar aptallık olabilir mi forum olduğu için sadece aptal dedim geçtim ama normal hayatta ben onlara bi güzel sırada gidiyorum sinirimden

pencere77
03-09-2007, 23:29
ülkemizde bazı yerleşim yerlerinde çocuklara bile silah veriliyor.hele düğünlerde havaya ateş açılması hiç doğru değil.silah konusunda caydırıcı önlemler alınması gerek

banshee8831
04-09-2007, 00:22
ya düğünlerde zaten olmuo bu silah işi hiç deilse utanıolar ama kına gecesi insanların neredeyse bir kargaşa halinde eğlendiği bir organizasyondur.son ses oyun havası sınırsız içki yemek hizmet konuşmalar fln filan. e haliyle bu kargaşada gaza gelenler silahlarına sarılıp havaya 3-4 mermi sıkmak istiyorlar.tmm kuru sıkı kullanan çok ama bazı MAGANDALAR gerçek tabanca ile gerçek mermi atınca işin boyutu değişiyor.kim nerden bilecekki o adamdaki tabancanın gerçek mermi atacağını.çaktırmadanda atar yani.bunun önüne geçileceğini sanmıyorum sonuçta polis yada jandarma gelince rüşvet veriliyor onlarda gidiyor.e kına gecelerinide kaldırmak adet örf geleneklere aykırı.yani bence bu konuda bir şey yapılamaz.kaderde ne varsa insan yaşar.sonuçta oraya ben öleceğim yada ölmeyeceğim diyerek giden olmaz.eğlenmek için giden biri kaderini orada yaşar.çok gülünç ama bir o kadarda hassas bir olay...

bulletfromhell
04-09-2007, 00:30
valla olay maalesefki bizim gelişmişlik seviyemizle alakalı....adamları çok sevdiğimden değil,ancak gerçekçi olmak gerekirse dünyanın en modern ve medeni ülkeleri olan iskandinavya ve orta avrupa ülkelerinde böyle bir eğlence,gösteri,stress atma kutlama vb. (adına ne derseniz diyin) şekli yoktur...olmaz...olamaz....ve üstüne üstlük adam bu haltı yerken suçu günahı olmayan insanların canına da kast edebiliyor...kimse bana maval okumasın...sosyal hayatımızdan bu rezilliği çıkartmadıktan sonra kimse bana kalkıpta biz şöyle ülkeyiz,biz böyle toplumuz,anane ,görenek,gelenek bilmemne zıkkımın dibi hikayeleri anlatıpta sakil bir duruş sergilemekten başka hiç bi halt yapamayız....:devilprv::devilprv::devilprv:

elektrikcim
05-09-2007, 22:27
Ya arkadaşlar bu silahı sadece maganda mı atıyor.Benim seçtiğim vekil bile atıyorsa bırakın magandayı rahat rahat atsın be kardeşim.Meclis daha silah taşımayı önleyeceğine benim sayın bakanım silah dağıtadursun.Sorunun çözümüne tepeden başlanmalı.

cetindeniz
05-09-2007, 23:54
adı üzerinde magandalar

ayran
06-09-2007, 13:31
gereken ne varsa bunun için önlem alınsa çok iyi ama nerde hergün bunun için muhakak mezara diğeri hapis gende bizim vatandaş aklı başına gelmiyor ..

Only the registered members can see the linkürk_bayrak.gif