PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : admin bunu okusun!!!!!

semdeg
05-09-2007, 18:01
sayın admin senelerdir internet kullanıcısıyım yüzlerce siteye üye oldum.Ama bu site kadar fazla mesaj gönderipde insanı bu kadar rahatsız eden bir site daha görmedim.Lütfen bu mesajlarınla insanı rahatsız etmekden vazgeç kardeşim nalet olsun senin siten bir daha bana mesaj falan gönderme

pencere77
05-09-2007, 18:20
sayın admin senelerdir internet kullanıcısıyım yüzlerce siteye üye oldum.Ama bu site kadar fazla mesaj gönderipde insanı bu kadar rahatsız eden bir site daha görmedim.Lütfen bu mesajlarınla insanı rahatsız etmekden vazgeç kardeşim nalet olsun senin siten bir daha bana mesaj falan gönderme

bu arada kızabilirsin ama hakaret edecek boyutlarda kelimeler kullanmasan iyi olur.derdini güzel bir şekilde anlatabilirsin

pencere77
05-09-2007, 18:26

Only the registered members can see the link

verdiğim linki tıkla ve oku.1 nolu mesajı.görsel olarakta tarif edilmiş.
saygılar

kızmaya hakaret etmeye varacak sözler sarfetmeye çalışşmasan iyi olurdu.
ayrıca konuyu açtığın sayfanın en üst konusu bu konuyla ilgili.önemli olarak belirtilmiş. FORUM KURALLARI-DUYURULAR-UYARILAR-İLGİLİ GÖRÜŞLER > Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz / Forum Your Suggestions
Only the registered members can see the link konuyu açtığın sayfa

selimb
05-09-2007, 18:33
semdeg 1 mesaj göndermişsin bu siteye ondada maşallah döktürmüşsün,daha sakin olabiliriz.hadi kal sağlıcakla

ALFA73™
05-09-2007, 18:45
@semdeg SUPER SAT FORUM'da herkese gereklı görulduğünde PM MESJ'rı atılır bu 1
ayrıca bu senın yazından

Böyle mesaj yazılmazsın uslubu ile istek mesajı yazılır konu ıletılır aksı taktırde FORUM KURAL'rı uygulanır bılesın ok senı usluba davet ediyorum lutfen mesajlarında bu tıp yazı yazmamaya özen gösterınız ok şimdiden iyi paylaşimlar.

Nakkus
05-09-2007, 18:54
Senelerdir internet kullanıyormuşsunuz..!, yüzlerce siteye üye olmuşsunuz..! ama bir istenmediği zaman mail almamayı çok yazıkki öğrenememişsiniz..!

Bu forumda kimseye zorla mail gönderilmiyor, önünüze 2 seçenek sunulmuş ama siz bunları öğrenmek zahmetine hiç girmemişsiniz..

Merak etmeyin bundan sonra o çok rahatsız olduğunuz mailler size gelmicek.. Uslubunuzdan dolayı süresiz banlandınız..

KONU KAPANMIŞTIR