PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : menuler yerine yazılıma yeni özellik eklemek için uğraşsalar diğer markalar aya çıktı

secretcode2626
08-09-2007, 23:26
bizim sunnyler yaya gidiyor

tike®
08-09-2007, 23:31
Sunnynin animasyonlu menüsü haricinde son senede menüde yaptığı bir değişikliği hatırlamıyorum:) Gerçi yazılımlardada bi değişiklik yapmadı ama:)

Stream ve yeni Kaon fr gibi yazılımları kullandıktan sonra neden para harcayıp yazılım yaptırsınki?Bu saatten sonra normal board cihazlara yazılım çıkmaz.Düşük bir ihtinal c boardlara çıkar(onuda sanmıyorum):)

HCakir
08-09-2007, 23:38

Ne istiyorsunuz açık ve net bi şekilde yazarmısınız..!!

çavuşözkan
08-09-2007, 23:39

sunny animasyonlu menü en yeni menüdür şuan.. bence harika....!!!

draculu45
08-09-2007, 23:43
haklısın üstadım şuan engüzel menü saygılarımla

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
@draculu45 Kimine Göre KraLıM, Kimine Göre YaLaN...Herkes Rahat Olsun Ben Adamına Göre ADAMIM

bulletfromhell
08-09-2007, 23:45
bizim millet hakikaten neyzen tevfik misali bi millet....yanlış anlaşılmasın...lafım sırf size değil...bırakınız menü rengini bilmemneyi...yüklediğiniz yazılım ne kadar iş yapıyo,kaç tane şifreli kanalı free seyrettirebiliyo ona bakınız...bu konuda da kaon tabanlı cihazlar hiç bi zaman yaya kalmaz kardeşim...derdiniz sırf menü rengi ise şunu söyleyeyim;kaon tabanlı cihazlar içinde en kötü menü rengi sunny menüdür...kaon classico menü yükleyin ....bence oldukça hoş bi görüntüsü var...üstüne üstlük çok fonksiyonel...hemen hemen her şifreli kanal paketini sorunsuz açıyor.....

cetindeniz
08-09-2007, 23:46

bunada sevinmek lazımdır yazılımlar bir yana . her yönden teknik destek geliyor bu cihazlara

tike®
08-09-2007, 23:47
Menü iyide birde yazılımlar geç gelmese:)Şuan bile cihaz satarken animasyonlu menülere değilde c boardlı cihazlara yönlendiriyoruz müşterileri.

Sebep malum:) iki gün sonra yazılım yokmu diye başımızın etini yemesinler:)

HCakir
08-09-2007, 23:49
bizim millet hakikaten neyzen tevfik misali bi millet....yanlış anlaşılmasın...lafım sırf size değil...bırakınız menü rengini bilmemneyi...yüklediğiniz yazılım ne kadar iş yapıyo,kaç tane şifreli kanalı free seyrettirebiliyo ona bakınız...bu konuda da kaon tabanlı cihazlar hiç bi zaman yaya kalmaz kardeşim...derdiniz sırf menü rengi ise şunu söyleyeyim;kaon tabanlı cihazlar içinde en kötü menü rengi sunny menüdür...kaon classico menü yükleyin ....bence oldukça hoş bi görüntüsü var...üstüne üstlük çok fonksiyonel...hemen hemen her şifreli kanal paketini sorunsuz açıyor.....

Evet çok haklısın menu su çok hoş..!! Bişeyi açıklığa kavuşturalım klasiko diye bi yazılım yok a-max yazılımı alıyor ispanyol amcamlar hw ye FF.00.FF ve FF.C0.FF yazıyor modele kaon team deyip sistem bilgisi ile oynadıktan sonra kakalıyor bizlere..!! Bizde hiç yüklmediğimiz için farklı geliyor yoksa sw yi baştan tasarlama diye bişey yok..!! Saygılar..!!

f47xfenerli
09-09-2007, 00:01
Menü iyide birde yazılımlar geç gelmese:)Şuan bile cihaz satarken animasyonlu menülere değilde c boardlı cihazlara yönlendiriyoruz müşterileri.

çok haklısın ustam yazılım mazılım vermiyorlar sunny in normal serisine ne zaman yazılım verildi samimi söyliyim ben unuttum kimse atıp tutmasın
next 5 yıl önce çıkardığı cihazına bile son çıkardığından önce yazılım veriyor
yalnışsa söyleyin

HCakir
09-09-2007, 00:03
çok haklısın ustam yazılım mazılım vermiyorlar sunny in normal serisine ne zaman yazılım verildi samimi söyliyim ben unuttum kimse atıp tutmasın
next 5 yıl önce çıkardığı cihazına bile son çıkardığından önce yazılım veriyor
yalnışsa söyleyin

Haklısın Atmaca Sunny ' i unuttu..!!

bulletfromhell
09-09-2007, 00:10
Evet çok haklısın menu su çok hoş..!! Bişeyi açıklığa kavuşturalım klasiko diye bi yazılım yok a-max yazılımı alıyor ispanyol amcamlar hw ye FF.00.FF ve FF.C0.FF yazıyor modele kaon team deyip sistem bilgisi ile oynadıktan sonra kakalıyor bizlere..!! Bizde hiç yüklmediğimiz için farklı geliyor yoksa sw yi baştan tasarlama diye bişey yok..!! Saygılar..!!
biliyorum kardeş...yazılımlar fabrika kökenli....yazılımcı arkadaşlarda radiac tools ile üzerinde çalışıp depolara veriyolar....mesele bu...adı classico olmuş kaon team olmuş yada başka bişey farketmez...menüsü çok kötü olsa bile benim için no problem...fonksiyonelliği esastır....

zxcvbn10250
09-09-2007, 00:15
biliyorum kardeş...yazılımlar fabrika kökenli....yazılımcı arkadaşlarda radiac tools ile üzerinde çalışıp depolara veriyolar....mesele bu...adı classico olmuş kaon team olmuş yada başka bişey farketmez...menüsü çok kötü olsa bile benim için no problem...fonksiyonelliği esastır....

MENUSU streamden güzel ayrrıca kanal edit bölümüde daha geniş dreamboxlardaki gibi emu kısmı sadece eklenti olsa ana yazılıma dokunulmadan yüklense cihaz daha verimli olur ve edilenmesi daha koay olurdu

HCakir
09-09-2007, 00:17
MENUSU streamden güzel ayrrıca kanal edit bölümüde daha geniş dreamboxlardaki gibi emu kısmı sadece eklenti olsa ana yazılıma dokunulmadan yüklense cihaz daha verimli olur ve edilenmesi daha koay olurdu

Şu anda editlenmye müsait..!!

zxcvbn10250
09-09-2007, 00:27
Şu anda editlenmye müsait..!!

menusumu yoksa şifre çözulmesi için gerekli kod kısmımı digitv fixlenememesinin nedeni nedir?

HCakir
09-09-2007, 00:31
menusumu yoksa şifre çözulmesi için gerekli kod kısmımı digitv fixlenememesinin nedeni nedir?

Digi tv için yazılımın yeniden derlenmesi lazım..!! hex veya radiacda olacak bi iş değil...!!

zxcvbn10250
09-09-2007, 00:42
Digi tv için yazılımın yeniden derlenmesi lazım..!! hex veya radiacda olacak bi iş değil...!!

söz meclisten dışarı bu ulkede tam anlamıyla emu yapan tek firma ve kimse yok turkiyedeki digital platformlar bu konuda çok avantajlı geçen o kırılma olayı bile yurt dışından olmuştur türklerin bu konuda çok zeki olduğu söylenemez

HCakir
09-09-2007, 00:48
söz meclisten dışarı bu ulkede tam anlamıyla emu yapan tek firma ve kimse yok turkiyedeki digital platformlar bu konuda çok avantajlı geçen o kırılma olayı bile yurt dışından olmuştur türklerin bu konuda çok zeki olduğu söylenemez

Yazılımı yeniden yazabilirim siti5518 işlemcili cihazlardaki st20 komutunu öğrenmeye çalışıyorum bu yazılım konusuna acayip meraklıyım ama şu anda asm kodlarına çalışıyorum inş. olursa artık el aleme el açmayacağız..!!

zxcvbn10250
09-09-2007, 00:54
Yazılımı yeniden yazabilirim siti5518 işlemcili cihazlardaki st20 komutunu öğrenmeye çalışıyorum bu yazılım konusuna acayip meraklıyım ama şu anda asm kodlarına çalışıyorum inş. olursa artık el aleme el açmayacağız..!!

allah kolaylık versin

HCakir
09-09-2007, 00:57
allah kolaylık versin

Tesekkur ederim..!!

tarkayhan
09-09-2007, 01:05
bu işi başaracağına eminim habib kardeşim allah kolaylık versin

çavuşözkan
09-09-2007, 01:11

çok doğru yazılımlar çok geç geliyor eh idare edeceğiz....!!! :wave:

hayro43
09-09-2007, 08:56
dostlar sanırım tps ler uçtu dün akşam saat 20:00 itibariyle güncelleme yapmıyor

hallederiz
09-09-2007, 09:41
iyide onuda bir çok cihaza kullanamıyoruz

ugur26
09-09-2007, 09:57
sunny 9000 serilerinde kanal avrupa ses sorunu var audio yukarı yapıyorum ses ayarını kanalı değiştireince yine radyoya geciyor

çavuşözkan
09-09-2007, 10:17
sunny 9000 serilerinde kanal avrupa ses sorunu var audio yukarı yapıyorum ses ayarını kanalı değiştireince yine radyoya geciyor

cihaza reset atıp kanalları taratın....!!!

secretcode2626
12-09-2007, 12:37
benım menu ve rengi degil demek istediğim internet sharing gelecek dendi 1 sene olacak hala yok.ben bunlardan bahsedıyorum.kanalları her cihaz cözüyor.yazılımla bu iş oluyor yapan firmalar var bu yazılım çıkcak diye 3 ay uyutuldu kullanıcı. bunu beklıyoruz.

çavuşözkan
12-09-2007, 14:06
benım menu ve rengi degil demek istediğim internet sharing gelecek dendi 1 sene olacak hala yok.ben bunlardan bahsedıyorum.kanalları her cihaz cözüyor.yazılımla bu iş oluyor yapan firmalar var bu yazılım çıkcak diye 3 ay uyutuldu kullanıcı. bunu beklıyoruz.

siz yanlış anlamışsınız gelse habirimiz olur öyle bir şey yok bilginize....!!!

chris db
13-09-2007, 18:15
aslında yazılım sornu olduğu için 90xx lar pek sevilmedi ama şu an diğper sunnylerden hiç bir farkı yok zaten yazılımnlarda sadece tps-ab sat paketi izleenmiyordu diğerlerinde d+ tv cabo polsat yada srg olsun keyler public oldukça izlenmekteydi ve bu sorun bu yazın başında tps için verilen yazılımla halledilmiş gözüküyor ayrıca diğer cihazlarda olduğu gibi değilk aksine çok kısa ve başka yazılıma dönmeksizin izlenmekte menüye gelince gerçöekten harika çok güzel kanal geçişleri hızlı görüntü ve ses ise oldukça güzel yani 90xx serileri şu an en beğendiğim cihazlar olmuş vaziyette ne bileyim bu benim tahminim sanki ilerde sunny bu cihazlar için çalışacakmış gibi geliyor bana hadi hayırlısı ...sulh&saygı