PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : maltayı da yenemiyorsak 2008 hayaldır

f47xfenerli
08-09-2007, 23:31
amlesef hayal dünyasında yaşıyoruz
mücadele verilmeden maç kazanılmıyor
hosna felaketi malta rezaleti inşallah
macar kıyameti eklenmez:(

gezinti35
08-09-2007, 23:34
Inşallah

bulletfromhell
08-09-2007, 23:38
valla çok sinirlendim bu işe...konu açıpta kendimi iyice germeyeyim dedim ama madem konu açılmış...diyeceğim tek şey şudur:kendi takımından şutlanmak üzere olan ve iyice göbek bağlayan emre belözoğlu'nu as adamı olarak kullanan ve maç içinde onlarca taktik hata yapan teknik direktör fatih terim'e alkış tutan medyamıza ve vatandaşlarımıza kapak olsun bu sonuç.....:mad2::devilprv::devilprv::mad2:

Simba
08-09-2007, 23:45
Ayrıca iddaa da turkiyeye 1.02 vermişler sanki maç banko ya

f47xfenerli
08-09-2007, 23:45
valla çok sinirlendim bu işe...konu açıpta kendimi iyice germeyeyim dedim ama madem konu açılmış...diyeceğim tek şey şudur:kendi takımından şutlanmak üzere olan ve iyice göbek bağlayan emre belözoğlu'nu as adamı olarak kullanan ve maç içinde onlarca taktik hata yapan teknik direktör fatih terim'e alkış tutan medyamıza ve vatandaşlarımıza kapak olsun bu sonuç.....:mad2::devilprv::devilprv::mad2:

çok doğru söyledin ustam bende sinirimden
ne yapacağımı şaşırmıştım konu açıp paylaşalım dedim
doğrusu bu rezaleti bunu başka bir hoca yapsaydı
medyamız çoktan asardı o hocayı tıpkı yanalı astıkları gibi

f47xfenerli
08-09-2007, 23:52
sanki bu ülkede forvet yok gibi mehmet yıldız gökhan ünal varken daha neyi ispata çalışırlar anamıyorum terim kalırsa 50 yaşına kadar banko hakanı oynatır ayıp yav

bulletfromhell
08-09-2007, 23:58
yaw sonuç itibariyle hakana da yazık...adam 37 yaşında elinden geleni yeterince yapmaya çalışıyo...90 dakika boyunca adamı hırpalamanın ne alemi var....bence sırf hakana ve emreye saplanıp kalmak bi teknik direktörün vizyon eksikliği yaşadığının göstergesidir...

cetindeniz
09-09-2007, 00:07
biraz umutlarımız vardı oda gitti kendimizi boşuna avutmayalım arkadaşlar

selcuk
09-09-2007, 00:10
bu kadar ruhsuzluk olurmu yaaaaa.bende futbolcuların hepsıne para cezası vermek lazım....kazandıklarında parayı almayı bılıyorlar.kaybedıncede futbolculardan gerı almak lazım

gürman
09-09-2007, 00:10
selam, bunun böyle olacagi zaten belliydi emreyi hakani ortaya atiyorsunuz maci bir daha izleyin o tuncayin cikincaya kadar bir dogru dürüst top kullandigi dakkayi söyleyin 2 ci gol tamamen kalecinin hatasi alabilirdi o topu eh her macta ayri ayri kaleci oynatirsan böyle olur kusur etikse af ola kalin saglicakla..:46::bangin:

f47xfenerli
09-09-2007, 00:19
selam, bunun böyle olacagi zaten belliydi emreyi hakani ortaya atiyorsunuz maci bir daha izleyin o tuncayin cikincaya kadar bir dogru dürüst top kullandigi dakkayi söyleyin 2 ci gol tamamen kalecinin hatasi alabilirdi o topu eh her macta ayri ayri kaleci oynatirsan böyle olur kusur etikse af ola kalin saglicakla..:46::bangin:

konuyu yalnış anladın dostum tuncayda çok kötüydü benim
demek istediğim sadece 3 büyüklerde veya avrupada oynayan
forvetlere sonuna kadar sans verilmesihalbuki bir mehmet yıldız var
bir gökhan ünal var alsa ya defans ta çok kötüydü yediğimiz
göllere bir baksanıza

f47xfenerli
09-09-2007, 00:23
biraz umutlarımız vardı oda gitti kendimizi boşuna avutmayalım arkadaşlar

inşallah sen yanılırsın bu türk futbolu için felaket olur yav

ESES-58
09-09-2007, 00:23
ersun yanal zamanındaki revizyon ve futbol hemde hedeften uzaklaşmamışken eleştiriye ve hakan şükür e kurban edildi.hala gs nin geçmişteki şanlı başarısıyla övünerek prim yapanlar neden eleştirilmezler vede istifa etmezler.yeter artık bu grupta şu takımlara verilen puanlara ve gollere bakın amatör maç sanki.maltada sevindi tabi 1 puandan çok osmanlıdan kopuşlarının yıldönümüne

cetindeniz
09-09-2007, 00:25
inşallah sen yanılırsın bu türk futbolu için felaket olur yav

liglerdeki yaşanan olaylar malesef milli takımada yansıyor :49:

ahmeTTaşar
09-09-2007, 00:27
sanki bu ülkede forvet yok gibi mehmet yıldız gökhan ünal varken daha neyi ispata çalışırlar anamıyorum terim kalırsa 50 yaşına kadar banko hakanı oynatır ayıp yav

kardeş maç biter bitmez ben 50 yaşınada gelsem bu hakanı oynatır fatih terim demiştim ama sen daha insaflı davranmışsın.aynen katılıyorum yazdıklarına

zafer murat
09-09-2007, 00:36
Maç başlamadan evvel bi kaç sivri zekalı diyorum.Spiker konuşma yapıyordu maçı kesin alıcaz falan yok osmanlı devleti burayı alamadı ama biz bu maçı alıcazda zaten osmanlı burayı iyiki almamış küçük bi yer diye bi cümle kullandı o sivri zekalıları düşünüyorum suanda :mad2: :rtfm:

talipygt
09-09-2007, 00:44
Arkadaşlar neyse yine ucuz atlattık inşaallah macaristanı yener işi bitiririz temennim bu .

TEKNİSYEN101
09-09-2007, 06:07
arkadaşlar milli takımmızda ön libero eksikliği bu maçta görüldü tugay bıraktı bırakalı bir ön libero bulunamadı, defanstan çıkışta top dağıtacak oyunu yönlendirecek bir tane takımda adam yok, koskoca fatih hoca bu eksikliği görümüyormu, inşallah macarları yeneriz yoksa 2008 avrupa şampiyonaı gerçektende hayal olacak.

bulletfromhell
09-09-2007, 13:49
:mad2:sorun ön libero ,sarkık libero,sağ açık,sol bek falan değil...olay fatih terim'in kendi futbol felsefesine ihanet etmesi...kendi söyledikleriyle çelişkiye düşmesi...kendi kredisini yıllardır yiyip bitirmesi ve dünya vizyonundan iyice uzaklaşıp kendisini yenileyememesi...ispatımı???aynen birebir olan bi konuşmadan alıntı:

Muhabir:Peki hocam herhangi bir oyuncuyu da alıp istediğiniz bi anda takıma sokacakmısınız??
Fatih Terim:Kendi takımında oynamak kaydıyla her oyuncuyu kadroma alıp oynatırım...Ama kendi takımında muhakkak ki oynamalı ,maç kondüsyonunu kazanmış olmalı....

röportaj aynen bu...kendi takımından kovulmak üzere olan emre'nin ne işi var peki bu takımda sayın Terim????:devilprv::mad2::devilprv::mad2::devilprv::mad2: :devilprv: :mad2: :yell::rant::angry8:

kılavuzlu
09-09-2007, 15:25
değerli dostlar herkese kolay gelsin. bu fatih terim galiba futbolu unutmuş. biz bir ada takımını da yebemiyorsak dünya sıralamasında hiç yeri olmayan artık biz futbolu unutmuşuzdur. benim şahsi görüsüm. orta saha yı sen tutamıyorsan bu ülkede hiç mi orta saha oyuncusu yok be kardeşim. biraz da futbolcular ruhları ile oynamalılar. hiç mücadele etmediler. biz hep böyle ahlarla vahlarla mı oynamalıyız bizim insanlarımızın hiçmi hakkı yok şöyle rahat bir maç seyredip oh ne güzel demeye. yok arkadaş bu iş böyle olmıyor. yeniden yapılanması lazım futbolun. herkese saygılar.

Volkan
09-09-2007, 15:35
işin açığı futbol konusunda galatasarayın avrupada elde ettği ve türkiyenin şenol güneş zamamnında elde ettiği bir başarının ardından halen o rehavetten çıkılmadı ve o elde edilen başarılarda oyanayan oyunculardan kopulamamsı ve halen aynı taktiklerele aynı senaryolarla oynamamız. illaki bir halan şükürübn bir emre belezoğlunu yada tuncayın rüştünün gökdenizin yada diğre ısrar edilen oyuncu ve teknik direktörlerin illaki bu takımda olmaları şartmı ya. anlamıyorum biraz artık gerçeklere bakmak lazım avrupa takımlarında böle yok bizim en iyi oyuncmuzdu emeği çok geçti gibi şeyler yok kim daha iyi ise kim daha iyi koşup oynuyorsa formayı o hakediyor.

ama bizim takımlarımızda isim ve geçmişe bakarak bu şekilde geçmişi yaıyarak hep geri gideriz. artık bu eskilerden kurtulmamzı lazım. ble giderse 2 seneye kadar türk futbolu diye bir şey kalmaz. zaten kalmadıda

f47xfenerli
09-09-2007, 16:20
:mad2:sorun ön libero ,sarkık libero,sağ açık,sol bek falan değil...olay fatih terim'in kendi futbol felsefesine ihanet etmesi...kendi söyledikleriyle çelişkiye düşmesi...kendi kredisini yıllardır yiyip bitirmesi ve dünya vizyonundan iyice uzaklaşıp kendisini yenileyememesi...ispatımı???aynen birebir olan bi konuşmadan alıntı:

Muhabir:Peki hocam herhangi bir oyuncuyu da alıp istediğiniz bi anda takıma sokacakmısınız??
Fatih Terim:Kendi takımında oynamak kaydıyla her oyuncuyu kadroma alıp oynatırım...Ama kendi takımında muhakkak ki oynamalı ,maç kondüsyonunu kazanmış olmalı....

röportaj aynen bu...kendi takımından kovulmak üzere olan emre'nin ne işi var peki bu takımda sayın Terim????:devilprv::mad2::devilprv::mad2::devilprv::mad2: :devilprv: :mad2: :yell::rant::angry8:
yalnız emre mi dostum hakan tümer kendi takım kadrolarında yokken bile
çağırıp banko oynattı ya oynatsın da forumdaysa oynatsın dün inanıyorumkı
gökan veya mehmet yıldız olsaydı sadece yüreğini ortaya koyan maltayı
4-5 lik yapardık taksitle futbol devri bitti terim devam ediyor?

OLDSMAN
09-09-2007, 16:25
Çoook Yazık Çoook

Bu kadar bariz pozisyon verilirmi yawww 2. gol

:mad2::mad2::rip:

f47xfenerli
09-09-2007, 16:43
malta yüreğini ortaya koydu arkadaşlar ya bizimkiler bu işler lafla olmuyor
doğrusu hele tuncaya büyük yazıklar olsun sahada yürümesini bilmeyen çocuklar
gibiydi nerede fenerli tuncay tanayamadım doğrusu maçlar kötü giderken arkadaşlarını ateşlerdi
oda yoktu ve bir gerçek daha su yüzüne vurdu milli takımda bu futolla bu yönetimle katledilmiştir eğer ulusoy bu ülkeye biraz saygısı varsa derhal koltuğu bırakmalıdır

ESES-58
09-09-2007, 18:00
evet ulusoy rürkiyede,hem iç maçlar hem dış maçlar,itibarımızı bitirmiştir sırf rantı için oradadır.bu nasıl pişkinlik,nasıl yüzsüzlüktür.kuraklıkla ilgili sorunuda yok yağmur yağıyor diyor nasılsa,vestel manisadan kc grup aynı gerekçelerle şekerspordan çekildi.ortalık çirkef götürüyorama ulusoy dinamiti bitmek bilmiyor.ayrıca milli takımda her kim ne sorumluluk taşıyorsa kendi misyonuna ihanet içindeyken,verimli hizmet beklenemez

cevatnaci
09-09-2007, 18:33
oncelıkle kendı kendımıze sunu soyluyelım ulkemızde gercek manada futbol oynanıyormu sanırsam hepımız hem fıkırız ulkemızde avrupa ayarında futbol oynanmıyor ardında bır sorudaha yonetelım kendımıze kaç tane yeteneklı futbolcu çıkarıyoruz ve kaçı buyuk takımlarda oynuyor biz hala daha 25 yasındakı f.b lı semıhe genç demıyormuyuz bugun celsede menctda barsolonada dahı 17 yasındakı fulbolcu oynuya bılıyor bızım yorumcularımız çok genç damgasını yapıstırıyorlar bır futbolcu oynamadan nasıl ıyı bır futbolcu olacakkı elbetkı yanlısları hataları olacak bız yerde yere vurmayacagız bırde oldugundan buyuk gostermeyecegız avrupada hiç bır basarısı olmayan futbolcuları bızlere soıhret dıye yutturanlar utansınlar futbolu olmayan ulkede bu kadar futbolda yeter adamlar takır takır kosuyorlar bızımkıler ağa ya bakıyorlar ya soyle bır bakın medyada hep goklere çıkartılan futbolcular kosmayan futbolcular artık alışmalıyız ıkı kıvırmayla futbol oynanmıyor kosacan basacan ve terının son damlasını akıtacan yoksa çok daha dızımızı doverız saygılar

selcuk
09-09-2007, 23:39
Çoook Yazık Çoooookkkkkk.bu nasıl yürek bunlar insan mıııı bızı rezıl edıyorlar....