PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AKAI metadream.POLSAT OK TPS ABSAT AUTO OK D+ CABO SIRIUS OK

MEMEDİM
12-09-2007, 16:52
akai metadrem.POLSAT OK TPS ABSAT AUTO D+ CABO OK SİRİUS OK (13.EYLÜL.2007 )

Akai, Atlanta, Aciko, Taplin, Besat, Conax, Satech META were tabanlılara
yükleyebilirsiniz.

İlk önce METADream 1.9.2.7 dosyasını yükleyin ve arkasından *** reset yapın

TPS AUTO OK
PREMIER,E OK
POLSAT OK
ABSAT AUTO OK
D+ (TEKILLA) OK
TV CABO OK
SRG ok,
RAİLER OK
FOX SERBİA OK
FOX SPORT OK
JETİX HOTBİRT OK
BABYTV OK
SİRİUS OK (HUSTLER TV)
Biss ok

acılabilen ne varsa ok

yazılım tarafımdan POLSAT D+ CABO KEYLERİ FİXLENMİŞ akai 9500cı denenmiştir

YAZILIMLARIN AUTO AÇMASI İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

*Tps kanallarının güncellemesinin çalışması için cihazınızı 10873 27500 V frekansındaki USHIAIATV kanalI üzerinde 2 dk bekletin..
Cihazınızı güncellemek için her gün bu işlemi tekrarlayın

*For the TPS channels to work please tune your receiver into 10873MHz 27500V frequency( USHIAIA)TV 2 dk channels etc) in Hotbird satellite for 2mins for the receiver to update. Everyday please follow the same procedure to update the receiver

AKAI METADREM 1.9.2.7_TPS ABSAT AUTO OK POLSAT OK D+ TV CABO SİRİUS FULL OK.13.09.2007(Only the registered members can see the link) (Only the registered members can see the link)

zxcvbn10250
12-09-2007, 17:02
Autolar Ne Zaman çikar Acaba

zxcvbn10250
12-09-2007, 17:28
Arkadaşlar,
bu yukarıdaki şahızlar bizlerle dalga geçip yazılım vermektedirler. Yazılımlara sadece kendi isimlerini ve reklamlarını editleyip sizlere sunuyorlar. Bu yazılımları maalesef Forum yöneticileri bile kontrol etmiyor. Yukarıdaki yazılım Premier ve TPS Auto çalıştırmamaktadır. Hiçbir çözülebilen şifreli kanal açmamaktadır ve yazılım fake dir.
Böyle kişileri forumdan banlamak lazım.
Saygılarımla.

BİLGİ İÇİN SAĞOL BEN YETKILIYE BİLDİRİCEM

MEMEDİM
12-09-2007, 18:01
Arkadaşlar,
bu yukarıdaki şahızlar bizlerle dalga geçip yazılım vermektedirler. Yazılımlara sadece kendi isimlerini ve reklamlarını editleyip sizlere sunuyorlar. Bu yazılımları maalesef Forum yöneticileri bile kontrol etmiyor. Yukarıdaki yazılım Premier ve TPS Auto çalıştırmamaktadır. Hiçbir çözülebilen şifreli kanal açmamaktadır ve yazılım fake dir.
Böyle kişileri forumdan banlamak lazım.
Saygılarımla.

arkadaşım forumları gezıp benım verdiğim yazılımı kötuleyıp benım yalan soyledığımı yazıyorsun ama Ben asla yalan soylemem denemediğim yazılımıda forumlara vermem supersatforum yönetımı bunu bilir

ASIL YALAN SÖYLEYEN SENSİN RESİMLER UZERİNDEKI TARIH VE SAAT AYARLARINA BAK

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

allways
12-09-2007, 18:20
Arkadaşlar,

yazılımı tekrar yükledim ve test sonucu keyler resetlendikten sonra: Tps au ok. Polsat ok. No srg, no D+, no Premiere,
herhalde keyler güncel değil.

memedim arkadaşımızdan özür dilerim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

selamlar

Özgür Erge
12-09-2007, 19:32
memedim daha önce bu forumda görevliydi verdiği yazılımlarda hiç bir zaman fake olmadıı emin olmadığınız sürece kimseye lekeleyici sözler kullanmayınız

Yazılımlar için teşekkürler memedim..

MayVAZ
12-09-2007, 21:11
katılıyorum kimseyi zorla yükle demiyorlar çok biliyorlar ise kendileri yapıpta kosunlar tosun gibi ...ahada hepsi full (Only the registered members can see the link)

lord61
12-09-2007, 21:26
mehmet adaşım çok sağolasın. hakkını helal et

zxcvbn10250
12-09-2007, 21:33
mehmet adaşım çok sağolasın. hakkını helal et

PCden *** yukleme olayı varmı bu kutularda

MEMEDİM
13-09-2007, 14:59
Yeni dosyalar 1.nci mesaja eklenmiştir

@DrAgOn
14-09-2007, 18:28
arkadaşlar *** menüsüne giremedik nasıl *** menüsüne gireceğiz 9-3-1-7 denedim giremedim

jetix kanalı gösteriyor şimdiden teşekkürler