PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kyoto 8550 DAP CI yazılım yardım

Erdinc61
20-09-2007, 12:15
Slm..usdat benim kyoto 8550 DAP CI bi cıhazım var ..Bunun posizyeneri aniden arızalandı ..sağa sola dönmüyor..Ben bu arızayı yazılımla giderebilirmiyim...ancak!! belki düzelir ihtimaliyle yazılım atmak için gerekli dosyayı indirdim...Cığazıma SR 232 kablosunu taktım ve bilgisayarda com 2 bağladım.. Cığazım kapalı konumda iken,Kyoto lader programını çlıştırarak sırasıyla Download sonrada Browse yi tıklayıp 8550DAPCI_V600_020426w bin dosyadını sectim. sonrada cığazın fişini taktım .yükleme otamatik olarak başlaması gerekirken başlamadı... (Power the IRD off and then on.) kırımızı yazı geliyor..normalde yazı yeşil gelmesi gerekiyormuş...bana resimli yada açık bi şekilde yazılım nasıl atacağımı yazarsanız sevinirim...Kolay gelsin,Saygılar

Erdinc61
20-09-2007, 13:52
acil yardım bekliyom

Erdinc61
25-09-2007, 17:25
çok zor bi arıza sorusu galiba..cevap veremediğiniz için çok tşkler yinede...siz yazana kadar başka forumdan yanıt aldım...sağolsunlar...

Simba
25-09-2007, 17:27
çok zor bi arıza sorusu galiba..cevap veremediğiniz için çok tşkler yinede...siz yazana kadar başka forumdan yanıt aldım...sağolsunlar...
O cihaz çok eski bir model.Diger forumdada konu actıgınızı gördüm zaten neyse sorununuz düzeldigine göre

Konu kapanmıştır