PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pencere 77' ye mesaj

osmann
20-09-2007, 16:53
Bendeniz geçen hafta forumdaki bir arkadaşımızın lafını aktarmak sureti ile yaptığım bir açıklamadan dolayı 1 hafta süre ile banlandım. ilk defa oldu bu. Sonra yönetici arkadaşlara mail atarak aslında o lafı ben değil başkası söylemişti ben oradan alıntı yaptım diyerek lafın benden çıkmadığını anlatmaya çalıştım. Bunu kesinlikle banın kalkmasını istediğimden değil, uygunsuz kelimeler sarfetmeyecek biri olduğumu anlatmak için idi. Dün itibari ile ban kalktı. Bu sabah girdiğimde foruma samanyolu tv ile ilgili bişeyler yazmak istedim. yazının sonunda "geçen hafta haksız yere banlandığımı ama bundan dolayıda banlayanlara teşekkür ettiğimi bu şekilde forumda bir disiplin olacağını" yazdım.
Pencere 77 isimli zat, Önce bu yazdıklarımı alıntı yaparak "bakın banlanmış ve itiraf ediyor" diye yazmış. sonra kindede "haketmiş" diye yazmış.
Pencere 77, Söylermisin bana banlanmayı söylemek ayıp bişeymiki "itiraf etmiş" dedin.
ve niye haketmişim? neyimi gördün? açık açık söyle. daha evvel hatalı bişeymi yapmıştım da haberim yok.
selametle...

CABBARİ
20-09-2007, 17:00
bunun supercafe ile ne alakası var
özel mevzularınızı pm yoluyla hallediniz lütfen!!!
selametle

Konu Kapanmıştır