PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : - Yardım -

turkocigo
24-09-2007, 18:54
merhaba ben bu uydu işinde yeniyim ve bu site sayesinde uyduya biraz daha merak saldım. ama bu yazıılm atma işleminden hiç anlamıyorum bana bu işi tüm ayrıntısıyla nalatabilirmisiniz. bunu forumlarda arattım ama bulamadım eğer bu konu varsa ve ben bulamadıysam kusura bakmayım. bende 44000cı var ve şu ana kadar hiç bir şey yüklemedim alıcıya elimde sadece rs232 kablosu var sizin vereceğiniz talimatlarla yükelemeye çalışıcam. kendim deniycektim ancak yanlış bir şey yaparsam uydunun bozulmasına yol açabilirmişim bu yüzden hiç denemedi.
yardımlarınızı bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler

Simba
24-09-2007, 19:09
Bu konuya baktınızmı Only the registered members can see the link

turkocigo
24-09-2007, 19:47
teşekkürle kosavalı buraya baktım ve dosyaları indirdim ve içindeki yazıları okudum ama pek anlayamadım.

turkocigo
24-09-2007, 19:50
ilk önce emuyu indireceğiz ve bunu STBTool_19 adlı programdan cihaza emu yazılımını atıyoruz. ve daha sonra burdaki güncel keyleri cihaz menüsünde gerekli yerlere yazarak kullanıyoruz ama bazı keyler çok uzun bunların hepsini elimizlemi girmemiz gerekiyor yoksa başka bir işlemmi var. bide emunun nedir keyleri az çok anladımda emu yu tam anlayamadım görevi nedir?

Simba
24-09-2007, 20:01
ilk önce emuyu indireceğiz ve bunu STBTool_19 adlı programdan cihaza emu yazılımını atıyoruz. ve daha sonra burdaki güncel keyleri cihaz menüsünde gerekli yerlere yazarak kullanıyoruz ama bazı keyler çok uzun bunların hepsini elimizlemi girmemiz gerekiyor yoksa başka bir işlemmi var. bide emunun nedir keyleri az çok anladımda emu yu tam anlayamadım görevi nedir?
Bazı keyleri elle gireceksiniz.Mesela sizde hangi uydular var. Sadece hotbird ise *** girmenize gerek yok..Tps kanalları france 5 üzerinde bekleyince auto yapıyor

turkocigo
24-09-2007, 20:05
anladım kosovalı kardeş çok sağol bende sadece hotbird var ama benim bu işi çözmem biraz zaman alıcak anlaşılan:8[1]: ama inş. çözücem bu işi. :D

Simba
24-09-2007, 20:06
anladım kosovalı kardeş çok sağol bende sadece hotbird var ama benim bu işi çözmem biraz zaman alıcak anlaşılan:8[1]: ama inş. çözücem bu işi. :D
Takıldıgınız yerde buradayız.Yazılımı yuklerken aceleci olmayın iyice anladıktan sonra yazılım atınız.Yazılımı atarken kesinlikle pcye ve cihaza mudale edip kapatmayınız..

turkocigo
24-09-2007, 20:58
bu dediklerini dikkate alıcam. verdiğin bilgiler için tekrar teşekkürler.