PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 46 yasindayken

muzo
23-01-2006, 09:35
Kadinin biri, 46 yasindayken kalp krizi geçiriyor ve hastaneye
kaldiriliyor. Ameliyat masasindayken, ölüme yakin, birden bir
hayal görüyor. Azraili görüyor ve soruyor: "Benim saatim geldimi?" Azrail
cevapveriyor:
"Hayir, senin daha 43 sene, 2 ay ve de 8 günün
var". Narkozdan uyandiginda, estetik yaptirmaya
karar veriyor. Yüzünü gerdittiriyor, dudaklarini doldurtturuyor vede
gögüslerini düzelttiriyor. Kisacasi: "Yeniden dogmus gibi... Daha uzun bir süre yasiyacagini bildigi içinsimdi, o kadarameliyatindegdigini düsünüyor.Son ameliyattan sonra, hastaneden tamamen yeni bir
insan gibi çikiyor.
Karsidan karsiya geçiyorki tam, ambülans çarpiyor. Ölüyor. Cenette Azrail e soruyor:
"40 seneden daha fazla yasiyacagimi saniyordum!
Neden ozaman bana o ambülansin çarpmasini saglayip, beni öldürttün?" Azrail cevap veriyor: "Kiz, ben seni hiç
taniyamadim!!!"

melek73
23-01-2006, 10:09
çok hoş yaaa :) :) :)

meda35
08-04-2006, 11:36
daha akıllıca fıkraları ve yorumları sizdende bekliyoruz mesajınız saygısız tavır yüzünden editlenmiştir...

Hakan Gül
08-04-2006, 13:31
arkadaşım güzel olmamış birazda akıllıca fıkralar lazım
muzo arkadaşımız emek harcamış ve bir fıkra vermiş beğenip beğenmemen senin elinde ama kimsenin emeğine saygısızlık yapamazsın bu sana 2.nci uyarım sitede tartışma ortamı yaratma:smiles22:

alperyılmaz
08-04-2006, 14:44
hahahaa cok güzel ya

muzo
08-04-2006, 17:44
muzo arkadaşımız emek harcamış ve bir fıkra vermiş beğenip beğenmemen senin elinde ama kimsenin emeğine saygısızlık yapamazsın bu sana 2.nci uyarım sitede tartışma ortamı yaratma:smiles22:
evet hakan kardeşim ben kendilerine özel mesaj ile konuyu soordum ama daha henüz bi cevap alamadım.Fıkranın neyi var ayrıca anlamış deyilimben tartışma ortamı olmasın diye yönetici arkadaşlar ilgilenir diye evap bile vermedim.emeğe saygı duymak lazım.saygılar.

Hakan Gül
08-04-2006, 17:47
komik bile olmasa sonuçta sen bi emek harcamışsın ayrıca fıkra çok güzel emeğe saygısızlık yapmaya gerek yok cevap yazacaklarsa edepli bi şekilde yazsınlar kendisini bende uyardım özelden artık yapamaz sanırım böyle şeyler

alperyılmaz
08-04-2006, 19:36
arkadaşın espiri anlayışı bu kadar beyler üzmeyin kendinizi

antencii
08-04-2006, 21:22
sayın üye bi sorun mu var.....:10_1_117